Tiesa.com inf.   |   2011-10-12

Loterijos laimėtojai išdalins dalį 100 mln. svarų ausko puodo

  
Loterijos laimėtojai išdalins dalį 100 mln. svarų ausko puodo Laimėtojai ketina prizu pasidalinti su draugais ir giminaičiais.

Loterijoje laimėję 101 milijoną svarų sterlingų Dave\'as ir Angela Dawes\'ai prizu pasidalins su draugais ir giminaičiais. Jų laimėtas aukso puodas yra trečias pagal dydį per Britanijos lošimų istoriją. Paversti savo draugus ir gimines milijonieriais laimingoji porelė nusprendė iškart po lošimo.

Nacionalinės loterijos aukso puodą laimėję 47 metų Dave, dirbantis fabrike, ir 43 metų labdaros savanorė Angela gyvena nuomojamame vieno kambario bute. Per savaitę jis jiems kainuoja 70 svarų. Dabar jie planuoja iškelti savo svajonių vestuves, nusipirkti namą Chelsea rajone, Vakarų Londone, bei namą Portugalijoje.
Laimėtojai pagalvojo, kad visų pinigų jiems neprireiks ir nenorėdami nuskriausti artimųjų 20-čiai iš jų duos po milijoną svarų. „Tai labai didelė pinigų suma, todėl mes ketiname pasirūpinti savo šeima ir artimaisiais“, - sakė Angela, turinti sūnų iš ankstesnės santuokos. „Mes sudarėme 15-20 žmonių sąrašą, kuriuos paversime milijonieriais, - pridūrė Dave'as. Vyras buvo vedęs du kartus ir turi du sūnus. - Mes padėsime visiems, kurie yra mums padėję“.
 
Laimėję daugiau kaip 100 mln. svarų jie dabar yra tarp 700-tų turtingiausių JK žmonių. Už juos didesnį prizą loterijose yra laimėję tik Colinas ir Chrisas Weirai iš Škotijos. Pensininkų pora šiemet laimėjo 161 mln. svarų. Lygiai prieš metus anonimas susišlavė 113 mln. svarų.
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai