Tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2018-05-30

„Loterijos angelas“ paliko šį pasaulį

  
„Loterijos angelas“ paliko šį pasaulį
© Max Pixel nuotr.
Loterijoje laimėjusi moteris dosniai dalijo savo pinigus nepasiturintiems.
Finansinės jos paramos sulaukė įvairios organizacijos ir pavieniai žmonės, kurie skaičiuojami šimtais

Minios žmonių gedi praėjusią savaitę mirusios Barbaros Wragg – kelis milijonus loterijoje laimėjusi britė didžiąją dalį pinigų skyrė labdarai išdalijo nepasiturintiems.

ėjusią savaitę mirė nuo sepsio būdama 77 metų. Sheffield’o gyventoja bus laidojama šiandien, atsisveikinimo ceremonijoje turėtų dalyvauti minios žmonių – daugybė vietinių nori atiduoti paskutinę pagarbą angelu vadintai moteriai.
Ji tokios pagarbos nusipelnė ne be reikalo. Buvusi ligoninės darbuotoja 2000 metais nacionalinėje loterijoje laimėjo 7,6 milijono svarų sterlingų ir netrukus po to pareiškė, kad pinigus išleis prasmingai: atiduos juos tiems, kuriems iš tiesų reikia pagalbos.
 
Ir netrukus visi įsitikino, kad B. Wragg netuščiažodžiavo. Iš pradžių ji su savo vyru įsigijo svajonių namą su vaizdu į jūrą, pasirūpino trijų savo vaikų ir 6 anūkų ateitimi – tam išleido 2,1 mln. svarų sterlingų.
 
Likusius 5,5 mln. £ išdalijo.
 
Finansinės jos paramos sulaukė įvairios organizacijos – kovos su vėžiu labdaros fondai, ligoninės, vaikų išsilavinimu besirūpinančios bei karo veteranus vienijančios įstaigos. Pavyzdžiui, sužinojusi, kad vietos ligoninėje pacientams prie reto diagnostikos įrenginio eilėje tenka laukti itin ilgai, ji nupirko dar vieną tokį aparatą.
 
Nebuvo vėžiu sergančių vaikų gydymo padalinio – ji pasirūpino šio skyriaus įrengimu.
 
Paramos gavėjus ji atsirinkdavo skaitydama vietines naujienas.
Tačiau pinigus ji dalijo ir pavienėms šeimoms, kurioms sunkiai sekėsi sudurti galą su galu: tokios pagalbos sulaukę žmonės skaičiuojami šimtais.
 
Toks elgesys ir pelnė B. Wragg angelo apibūdinimą.
 
Našliu likęs jos vyras Ray’us ir toliau nuolat perka loterijos bilietus.
 
„Ji mums sakė: žaiskite, ir jeigu vėl nusišypsos laimė, su pinigais pasielkite lygiai taip pat“, – sakė našlys.
 
  

Žymos: Parama, Loterija, Sheffield, Laimėjimas, barbara wragg

Komentarai

Naujausi straipsniai