Tiesa.com, Standard.co.uk   |   2019-03-26

Londono oro uosto poilsio salė – blogiausia JK

  
Londono oro uosto poilsio salė – blogiausia JK
© Flickr.com

Londono oro uosto poilsio salė (angl. lounge) tapo blogiausiai įvertinta erdve keleiviams, skelbia Standard.co.uk. Iš penkių galimų žvaigždučių Londono Southendo oro uoste esanti patalpa gavo tik vieną.

Tokio prasto įvertinimo Southendo oro uosto poilsio salė sulaukė dėl to, jog, pasak ekspertų, joje nebuvo galimybės gauti karšto maisto ar putojančio vyno, keleiviai nematė pakilimo ir nusileidimo tako, buvo ir kitų problemų. 
Be to, ir patys keleiviai apie oro uosto salę atsiliepia nekaip. Pasak jų, kiliminė danga yra purvina ir dėmėta, ant žemės pilna trupinių, o maisto bufete patiekiamas maistas atrodo labai prastai: bananai yra žali, o konditerijos kepiniai patiekiami perpjauti pusiau.
 
Naudojimasis poilsio sale užsisakiusiems iš anksto kainuoja £20, o nusprendusiems šia patalpa pasinaudoti tą pačią dieną, ji kainuos £24.
 
Oro uosto internetinėje svetainėje skelbiama, kad poilsio erdvė – „puošni ir rafinuota“, keleiviai yra skatinami „kelionę pradėti stilingai“.
 
Antra pagal prastumą poilsio salė – Edinburgo oro uoste. Ji sulaukė 1,5 žvaigždutės įvertinimo. Nors joje galima rasti karšto maisto, pasak eksperto, salotos atrodė nekeliančios apetito, o patiekalai iš makaronų priminė kačių maistą.
 
Londono Luttono oro uosto poilsio erdvė įvertinta ne ką geriau. Joje laiką leidžiantys keleiviai savo alkį gali numalšinti kietais duonos gaminiais ir šaltais kiaušiniais.
 
Geriausia poilsio sale oro uoste tapo Londono Heathrow Terminal 3 esanti erdvė. Ekspertai teigė, kad joje keleiviams siūloma daugiausia veiklų, tarp kurių ir kino teatras, gausus karšto maisto pasirinkimas, taip pat galimybė nemokamai pasinaudoti dušu bei privačios miego zonos.
Nuo geriausiai įvertintos poilsio erdvės nedaug atsiliko Manchesterio Terminal 3 ir Londono Heathrow Terminal 4 salės.
 
Ar teko lankytis šių oro uostų poilsio salėse? Kokie atisiliepimai?
 
  

Žymos: Oro uostai, poilsio salės, lounge

Komentarai

Naujausi straipsniai