Tiesa.com   |   2013-01-22

Londono Olimpinis parkas ruošiasi renginiams

  
Londono Olimpinis parkas ruošiasi renginiams Olimpinis parkas Stratforde viena geidžiamiausių renginių vietų.

Renginių organizavimo agentūra „Live Nation”, anksčiau rengusi garsenybių koncertus Londono Hyde parke, šią vasarą perkelia renginius į Olimpinį parką bei stadioną, pranešė Bbc.co.uk.

Jau žinoma, kad olimpiniame parke startuos „The Wireless“ ir „Hard Rock Calling“ festivaliai. Šie renginiai anksčiau buvo rengiami Hyde parke. Tačiau agentūrai „Live Nation“ nutraukus beveik dešimt metų trukusį kontraktą su karališkaisiais parkais, didžiųjų renginių lankytojai Londone sulauks pokyčių.
Koncertų rengėjai Londono centre sulaukdavo vis daugiau vietinių gyventojų skundų dėl triukšmo. Praėjusiųjų metų liepą, Hyde parke koncertui užsitęsus ilgiau nei planuota, tiesiog koncerto įkarštyje buvo išjungti Paulo McCartney ir Bruce Springsteeno mikfronai. Tuomet skelbta, kad koncerto rengėjai „Live Nation” nusprendė nutraukti koncertą, kad nepažeistų licencijos.
 
Londono meras Borisas Johnsonas sakė besidžiaugiantis, kad į Olimpinį stadioną ir parką be numatytų tarptautinių sporto renginių ateina ir vieni didžiausių muzikinių koncertų, o tai, anot jo, rodo šviesią stadiono ir viso rajono ateitį.
 
 
  

Žymos: Olimpinis stadionas, Pramogos, Renginiai Londone

Komentarai

Naujausi straipsniai