Tiesa.com   |   2017-11-28

Londono metro turistai viliojami žiemą atvykti į Lietuvą

  
Londono metro turistai viliojami žiemą atvykti į Lietuvą Pagrindinėse Londono metro stotyse Trakų pilies vaizdas bus matomas visą lapkritį.
Jungtinės Karalystės rinkoje keturias savaites truksiančios reklaminės kampanijos metu bus pasiekta beveik 9 mln. auditorija.

Reklama Londono metro stotyse, lauko reklama Rygoje ir Taline, straipsniai Olandijos žurnaluose, reklamos kampanija Jungtinės Karalystės kelionių žurnaluose, Izraelio dienraščiuose. Tokiomis reklamos priemonėmis užsienio turistai kviečiami aplankyti Lietuvą ne tik šiltuoju sezonu.

iškumas vis dar lieka vienu pagrindiniu turizmo sektoriaus iššūkių. Siekdami didinti atvykstamojo turizmo srautus į mūsų šalį rudenį bei žiemą, su reklamos agentūromis bei Lietuvos turizmo rinkodarą užsienyje vykdančiomis mūsų atstovybėmis suplanavome eilę reklamos kampanijų prioritetinėse rinkose, atsižvelgdami į tai, kas domina ir traukia kiekvienos šalies turistus. Jau sulaukėme atsiliepimų, kad mūsų šalies turizmo reklama ten yra gerai matoma ir paveiki. Be to, tradicines reklamos priemones nuolat papildome ir kampanijomis skaitmeninėje erdvėje“, - šiuo metu vykstančias kampanijas pristato laikina Turizmo departamento vadovė Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė.
Parasparnis virš užšąlusio Galvės ežero. Toks žieminių Trakų vaizdas daugiau nei 300-uose ekranų su reklaminiu šūkiu „Cool is Real. Extreme escape to Lithuania“ pagrindinėse Londono metro stotyse Green Park, Leicester Square, Liverpool Street bei Oxford Circus buvo matomas visą lapkritį. Ryšių su visuomene konsultacinių paslaugų įmonės „Hills Balfour“, vykdančios Lietuvos turizmo rinkodarą Jungtinės Karalystės rinkoje, paskaičiavimu, keturias savaites truksiančios reklaminės kampanijos metu bus pasiekta beveik 9 mln. auditorija.
 
Pagrindinėse Londono metro stotyse Trakų pilies vaizdas bus matomas visą lapkritį. Pagrindinėse Londono metro stotyse Trakų pilies vaizdas bus matomas visą lapkritį.
Tokia pati šalies reklamos koncepcija panaudota ir didžiausių angliškų kelionių žurnalų „Escapism“ ir „Lonely Planet“ gruodžio mėnesio numeriuose, turinčiuose šimtatūkstantines skaitytojų auditorijas.
 
„Lietuva – europietiškos žiemos karalienė“. Tokia žinutė šią savaitę pasieks beveik milijoną didžiausių Izraelio leidinių „Israel hayom“, „Haarec“, „Maariv haboker“ ir „Globes“ skaitytojų. Reklama kvies Izraelio turistus per žiemos atostogas ir šventes rinktis kelionę į Lietuvą. Izraelio rinka yra viena iš labiausiai augančių Lietuvos tolimųjų atvykstamojo turizmo rinkų – pirmąjį šių metų pusmetį sulaukėme net penktadaliu daugiau Izraelio turistų nei 2016 m. tuo pačiu laikotarpiu.
 
Reklama Izraelyje. Reklama Izraelyje.
Į iki galo nepažintą Lietuvą spalį ir lapkritį buvo kviečiami ir estai bei latviai. Spalį startavusios lauko reklamos kampanijos Taline ir Rygoje koncepcija - parodyti Lietuvą kitokiu kampu, juk Baltijos šalys labai panašios, neturi kardinalių kultūros ar gamtos skirtumų, kuriais būtų lengva prisivilioti turistus iš kaimyninių valstybių. Todėl šalies reklamai viešojo transporto laukimo paviljonuose ir reklamos vitrinose Estijos ir Latvijos sostinėse reklamos agentūra „New“ parinko Vilniaus, Kauno, Klaipėdos objektus kiek netikėtu rakursu su šūkiu „Its actually in Lithuania“.
Reklama Latvijoje. Reklama Latvijoje.
Nacionalinės turizmo verslo asociacijos prezidentės Žydrės Gavelienės nuomone, reklama Lietuvai kaip turistinei destinacijai yra labai reikalinga: „Turizmas – greito vartojimo paslauga, tad norint, kad keliautojai įsimintų šalį, būtina išmintingai girdėtis ir matytis. Sveikintina, kad atliepti keliautojų širdis buvo pasirinkti profesionalūs reklamos specialistai, kurie tikrai išmano industriją, pažįsta rinką bei nuolat analizuoja, ką daro mūsų konkurentai. Reklaminiai šūkiai tikrai iškirtiniai, tikimės, kad juos įsimins vartotojas“.
 
Pagal apgyvendinimo įstaigų statistiką, per pirmus devynis šių metų mėnesius Lietuvoje apsilankiusiųjų turistų iš užsienio skaičius augo 3,2 proc. – mūsų šalies apgyvendinimo įstaigose bent su viena nakvyne apsistojo 1,24 mln.užsieniečių
 
 
  

Žymos: Londono metro, Turistai, Lietuva

Komentarai

Naujausi straipsniai