Daily Mail ir Tiesa.com inf.   |   2012-04-30

Londono centre išpuolį surengusiam vyrui pateikti mažiausiai penki kaltinimai (video)

  
Londono centre išpuolį surengusiam vyrui pateikti mažiausiai penki kaltinimai (video) M.Greenas policijos iš įvykio vietos buvo išvestas be viršutinių rūbų.

Penktadienį Londone centre susisprogdinti grasinęs vyras pirmadienį stos prieš teismą. 48 metų Michaelis Greenas iš Stevenage‘o penktadienį per pietus įsiveržė į vieną iš biurų Tottenham Court Roade‘e, įkalino kelis žmones ir grasino susprogdinti prie savęs pritvirtintas degalų talpas.

Jam policija pateikė mažiausiai penkis kaltinimus: dėl pavojingo skysčio arba elektrinio prietaiso turėjimo, kitų žmonių laisvės atėmimo, grasinimo sprogimu, kriminalinės žalos padarymo ir pavojaus gyvybei sukėlimo.
Detektyvė, vyriausioji inspektorė iš Camdeno policijos Raffaele D'Orsi savaitgalį sakė, kad tokie įvykiai kaip penktadienį yra ypatingai reti. „Norėčiau padėkoti visuomenei ir vietinei verslo bendruomenei už pagalbą mano pareigūnams. Pagaliau galiu patvirtinti, kad Tottenham Court Road‘e gyvenimas grįžo į normalias vėžes“, - kalbėjo pareigūnė.
 
Penktadienį po pietų Londone centre buvo sutelktos gausios pajėgos, kai buvo gautas pranešimas apie ginkluoto vyro įsiveržimą į vieną iš biuro pastatų vienoje judriausių gatvių. Įvykio vietoje dirbo specialusis policijos būrys, snaiperiai, kariuomenės išminuotojai, medikai ir ugniagesiai. M.Greenas viename iš biurų įkalino keletą žmonių ir neleido jiems išeiti.
 
Keliems darbuotojams jis liepė pro langus mėtyti biuro turtą: dokumentus, kompiuterinę techniką ir kitus daiktus. Iš pastato, kuriame buvo užpuolikas ir aplinkinių biurų buvo evakuota apie tūkstantis žmonių. Nusikaltėlis pasidavė policijai po kelių valandų. Su juo bendravo policijos derybininkai. M.Greeno motyvai kol kas nežinomi.
 
 

  

Žymos: Londonas, Nusikaltimas

Komentarai

Naujausi straipsniai