Tiesa.com   |   BBC   |   2015-02-10

Londone sprenžiama eismo spūsčių problema

  
Londone sprenžiama eismo spūsčių problema Miesto meras planuoja statyti požeminius kelius

Londono meras Borisas Johnsonas atskleidė planus pertvarkyti kai kurias labiausiai eismo kamščių paveiktas miesto vietas. Tai padaryti planuojama statant naujus viadukus bei požeminius tunelius. Yra numatytos penkios problematiškos vietos, kuriose darbai galėtų būti pradėti nedelsiant, - pranešė BBC.

 
Kelių perprojektavimo projektas siūlo:
Nutiesti mini-tunelį po A13 keliu. Naujasis tunelis ne tik padėtų eismui, bet ir atlaisvintų žemę ateities plėtrai. Taip pat iš naujo būtų sujungti Barkingo ir Barkingo paupio rajonai.
Apdengti A3 Tolworh’o rajone esantį kelią. Taip virš ir aplink kelią atsirastų papildomos erdės statyti naujiems pastatams.
 
Nedidelis viadukas A316 kelyje Richmondo rajone sukurtų naują erdvę dviratininkams ir pėstiesiems bei pašalintų eismo grusčių centrą.
 
Naujas viadukas A4 kelyje Hammersmith’o rajone pakeistų senąjį. Šis pakeitimas iš naujo sujungtų miesto centrą bei Temzės upę. Taip pat sukurtų naujas galimybes infrastruktūros plėtrai bei atvirų erdvių atsiradimui.
Nutiesti mini-tunelį arba apdengti A406 kelią New Southgate’o rajone ties „North Circular” vieta. Tai sukurtų puikią erdvę naujų namų statybai bei į rajoną integruotų „Crossrail 2” stotį.
 
Išklausius B. Johnsono pasiūlymus, „Londono transportas” konsultuosis su vietinėmis rajonų savivaldybėmis. Turės būti atliktos detalios infrastruktūrų bei finansavimo galimybių analizės. Patikslinti projekto planai merui bus pristatyti šių metų gegužę.
 
  

Žymos: Kelių eismas, Londonas

Komentarai

Naujausi straipsniai