Tiesa.com inf.   |   2011-12-19

Londone R.Baranauską seka „pinigus „Snore“ praradęs pensininkas“ (video)

  
Londone R.Baranauską seka „pinigus „Snore“ praradęs pensininkas“ (video) R.Baranauskas pro „pensininką“ praėjo nerodydamas emocijų.

Savaitgalį Youtube.com svetainėje išpopuliarėjo šmaikštus vaizdo klipas, kuriame seno žmogaus kaukę užsidėjęs vyras prie policijos nuovados Bromley rajone pasitinka Raimondą Baranauską. Rankose „pensininkas“ laiko plakatą „Tik jūsų dėka supratau, kad ne piniguose laimė“.

Vaizdo klipas pavadintas „Baranauskas Londone turi slaptą gerbėją - "Snore" pinigus praradusį pensininką“. Aprašyme teigiama, kad „Pensininkas žada nenurimti ir kovoti iki galo, kad jam finansinę laisvę suteikęs p.Baranaukas būtų pripažintas politiniu kankiniu ir nebūtų išduotas Lietuvai“.
Vaizdo klipas pasirodė šeštadienį ryte ir per dvi dienas surinko beveik 50 tūkst. peržiūrų.
 
R.Baranauskas pro „pensininką“ praėjo nerodydamas emocijų. Jis su sūnumi sėdo į visureigį „Range Rover“ ir nuvažiavo. Vėliau vaizdo klipe rodoma, kad prie prabangaus automobilio prilipdytas užrašas „Soriukas“.
 
Buvęs „Snoro“ prezidentas R.Baranauskas kartu su buvusiu pagrindiniu „Snoro“ akcininku Vladimiru Antonovu siekia, kad D.Britanija jų neišduotų Lietuvai. Byla svarstoma Vestminsterio magistratų teisme, R.Baranauskas kiekvieną dieną turi registruotis Bromley policijos nuovadoje. Lietuva bankininkus kaltina sunkiais finansiniais nusikaltimais. Lietuvos bankas ir Vyriausybė prieš maždaug mėnesį perėmė „Snorą“ ir neva dėl blogos banko padėties paskelbė jam bankrotą.
 

  

Komentarai

Naujausi straipsniai