Tiesa.com   |   express.co.uk   |   2015-05-17

Londone - pirmoji kanapių vaistinė

  
Londone - pirmoji kanapių vaistinė Šią savaitę Londone atsidaro pirmoji vaistinė, prekiaujanti kanapių produktais.
Vaistinės atstovai sako, kad šiuos produktus galės vartoti ir nėščios moterys.

Jau šią savaitę Jungtinėje Karalystėje (JK) savo duris atvers pirmoji vaistinė, prekiaujanti tik iš kanapių pagamintais produktais, - pranešė naujienų portalas express.co.uk.

Šios vaistinės savininkai tvirtina, kad nė vienas iš jų parduodamų tepalų, aliejų ar kremų, klientų tikrai neapsvaigins. Teigiama, kad siūlomais produktais galima išgydyti tokias odos ligas, kaip bėrimai, alergijos, žvynelinė ir egzema.
Įprastuose gydomuosiuose produktuose yra tik apie 0.3 proc. psichoaktyviųjų medžiagų, kuomet marihuanoje jų yra apie 20-30 procentų. Vaistinės atstovai sako, kad šiuos produktus galės vartoti ir nėščios moterys.
 
„Caruno“ vaistinės direktorius Michalas Takacas sakė: „Aš nepaprastai džiaugiuosi, atidarymas pirmąją kanapių vaistinę JK. „Caruno“ produktai yra gaminami iš specialiai auginamos kanapių rūšies. Ši rūšis stiprina imuninę sistemą, taip pat turi priešuždegiminių, antiseptinių ir antibiotikų savybių. Daugumai kyla klausimas ar mūsų medžiagos gali svaiginti? Tad atsakau, ne, mūsų produktai tikrai jūsų „neapneš“.“
 
 
  

Žymos: Vaistai, kanapės

Komentarai

Naujausi straipsniai