Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2014-06-10

Londone – karščiausia diena metuose

  
Londone – karščiausia diena metuose Sinoptikų teigimu, šią savaitę oro temperatūra gali būti aukštesnė nei 30 laipsnių.

Londoniečiai šią savaitę gali išgyventi karščiausią dieną metuose. Iki penktadienio oro temperatūra gali perkopti 30 laipsnių ribą ir sumušti karščiausios vasaros dienos rekordą. Kol kas aukščiausia, 26 laipsnių, oro temperatūra šalyje užfiksuota gegužę.

 Sinoptikai prognozuoja, kad ši vasara bus šiltesnė nei vidutinė Didžiojoje Britanijoje. Meteorologijos biuro darbuotoja Nicola Maxey portalui standard.co.uk sakė, kad ši savaitė gali pranokti sinoptikų lūkesčius. „Išgyvename puikią savaitę, nors debesys iš dangaus nesitrauks, tačiau saulė švies taip pat dažnai. Šalies pietryčiuose bus šilčiausia, o penktadienį laukiame aukščiausios temperatūros šiemet“, - tikino sinoptikė.
Meteorologijos biuro duomenimis, artimiausių trijų mėnesių prognozė žada vieną iš karščiausių vasarų šalyje. Sinoptikų teigimu, yra 25 proc. tikimybė, kad ši vasara bus šilčiausia nuo tada, kai buvo pradėti fiksuoti meteorologų duomenys. Taip pat, neatmetama galimybė, kuri siekia apie 10 proc., kad šią vasarą oro temperatūra nukris žemiau nei kitomis vasaromis.
 
Meteorologai įspėja, kad šilčiausia vasara nereiškia, jog nuolat švies saulė. Tikėtina, kad oras įšils net esant debesuotam dangui ar lyjant. Taip pat vasaros naktys bus vėsios, mat greitai sušilęs oras taip pat greitai ir atšals. Artimiausią mėnesį šiluma lepins Londono bei visos pietryčių Anglijos gyventojus.
 
  

Žymos: Londonas, Oro temperatūra, Vasara,

Komentarai

Naujausi straipsniai