Sigita Limontaitė   |   2012-07-16

Londone atšvęstas ispaniškas savaitgalis (nuotraukos)  

  
Londone atšvęstas ispaniškas savaitgalis (nuotraukos) Manoma, kad šiemet festivalį aplankė iki 20 tūkst. žmonių

Antrus metus iš eilės festivalio „Rioja Tapas Fantasticas“ metu Londono Potters Fields parkas tapo tarsi Ispanijos teritorija. Dvi dienas netoli Londono tiltų ūžė ispanai, londoniečiai ir turistai.

 Festivalyje buvo galima paskanauti pačių įvairiausių vynų iš Rioja vynuogynų, užsikandand gardžiausiais sūriais, kumpiais ir ispaniškos virtuvės patiekalais. Abi festivalio dienas parke pastatytoje scenoje grojo DJ bei ispanišką muziką atliekančios grupės. Šeštadienį protarpiais užklumpantis lietus lankytojų nuotaikos nesugadino, ir visi linksminosi nepaisant šlapios žolės bei drabužių.
 
Kvapai, sklindantys iš festivalyje dalyvavusių virėjų puodų bei keptuvių viliojo kiekvieną, einantį pro šalį, tad norint įeiti paskanauti gardumynų, lankytojams teko stovėti eilėse. Kiekvienas apsilankęs turėjo galimybę vos už kelis svarus įsigyti vyno taurę su keturiais žetonais, kuriuos pateikę bet kuriam vyno pristatinėtojui galėjo paragauti jų siūlomų vynų.
 
 
Pernai šį festivalį aplankė net 15tūkst. smalsuolių, manoma, kad šiemet lankytojų skaičius buvo didesnis, mat praplėstas siūlomų vynų bei maisto asortimentas, koncertuoti pakviesti profesionaliai ispanišką muziką atliekantys muzikantai. Festivalyje lankėsi ir nemažai tėvų su vaikais, kuriems buvo įrengta žaidimų aikštelė ir kūrybos dirbtuvėlės.
„Tiesa“ kalbino porą, apsilankiusią renginyje. Marry ir Jaque‘as festivalyje dalyvavo jau antrą kartą ir pasidalino įspūdžiais: „esame išrankūs maistui bei gėrimams tad nepraleidžiame progos apsilankyti ten, kur patiekiami kokybiški produktai. Pernai taip pat čia lankėmės ir pamaloninome savo gomurius“ – šypsojosi pora.
 
 
 
 
 
 
 
 
  

Žymos: Londonas, Sigita Limontaitė, Festivalis

Komentarai

Naujausi straipsniai