Tiesa.com inf.   |   2012-02-20

Londone apsigyvenusi I.Jurgelevičiūtė ketina imtis grožio verslo

  
Londone apsigyvenusi I.Jurgelevičiūtė ketina imtis grožio verslo I.Jurgelevičiūtė kuriasi Londone.

Irma Jurgelevičiūtė persikėlė į Londoną. Apie naują savo gyvenimo etapą ji pasakos LNK laidoje „Kažkas atsitiko“. Dainininkė papasakos ne tik apie savo naująjį draugą, verslo planus ir mokslus Londone, bet ir apie tai, kas jai padėjo atsitiesti sunkiausiu gyvenimo metu, kuomet gatvėje ją žmonės badė pirštais dėl kaltinimų vagyste.

Praėjusią savaitę Irma Jurgelevičiūtė grįžo iš Londono. Ten pastaruoju metu ji praleidžia daugiau laiko nei Lietuvoje. Irma atskleidė, kad šiuo metu ji gyvena pačioje Londono širdyje, miesto simbolio Big Beno pašonėje. Šį laikrodį Irma kas rytą mato pro savo kambario langą.
Anglijos sostinėje Irma laiko veltui nešvaisto. Dainininkė įstojo mokytis į vieną Londono koledžų, kuriame tobulina anglų kalbos žinias. Daug koncertuoja. Koncertai vyksta ne tik Londone, bet ir aplinkiniuose miestuose.
 
Likimo nublokšta į Didžiąją Britaniją dainininkė nusprendė imtis verslo. Šį kartą – grožio industrijos srityje. Mat kūno puoselėjimo paslaugos labai populiarios tarp Didžiojoje Britanijoje gyvenančių lietuvaičių.
 
 
  

Žymos: Londonas, Verslas

Komentarai

Naujausi straipsniai