Tiesa.com   |   London Evening Standard   |   2014-12-22

Liūdnos prognozės laukiantiems baltų Kalėdų

  
Liūdnos prognozės laukiantiems baltų Kalėdų
© Flickr. nuotr.
Ne baltos, o pilkos ir šlapios – tokias Kalėdas Anglijoje pranašauja sinoptikai

Anglų sinoptikai nebesusišneka patys su savimi. Nors neseniai „Tiesa” pranešė apie gąsdinančias sinoptikų prognozes, per Kalėdas žadėjusias arktinį šaltį, dabar jų prognozės – visiškai priešingos. Londonui ir didžiajai šalies daliai žadamos lietingos Kalėdos.

Praėjusią savaitę „Tiesa” rašė apie sinoptikų Kalėdoms žadėtą -12-os laispni šaltį ir sniego audras, kurios per šventes gali sukelti chaosą transporto sektoriuje. Dabar sinoptikai keičia giesmelę.
Jungtinės Karalystės meteorologų tarnyba „Met Office” londoniečius įspėjo nesitikėti baltų Kalėdų. Dabar sinoptokai jau žada lietų gruodžio 24-iosios naktį, kuris pils ir visą Kalėdų dieną, pranešė „Evening London Standard”.
Pildosi tik ta ankstensių sinoptikų prognozių dalis, kad temperatūra kris ir pūs stipresni vėjai.
 
Kelios paskutinės apsipirkimo prieš Kalėdas dienos irgi nebus labai malonios – bus šlapia ir vėjuota, tačiau dar neturėtų labai sušalti.
 
Sinoptikai žada, kad šiandien sostinėje bus pati maloniausia savaitės diena – nešalta, debesuota ir su lietumi daugelyje miesto dalių.
Tačiau antradienis jau atneš vėją ir lietų.
 
Apie stiprų lietų perspėti ir šiaurinių Anglijos dalių, ypač Yorkshiro ir Newcastle prie Tyno, Nottinghamshiro ir Lincolnshiro gyventojai.
 
Vairuotojai turėtų saugotis potvynių keliuose ir vėjo pliūpsnių iš pietvakarių, įspėjo „Met Office”.
 
„Oro temperatūra bus kiek švelnesnė nei pastarosiomis dienomis, tačiau dėl stiprėjančio vėjo, būti lauke tikrai nebus malonu,” – sakė „Met Office” atstovas Alexsas Burkillas.
„Tikimės 30-35 mylių per valandą stiprumo vėjo. Kai kuriose šiaurės Anglijos dalyse galimi 55-65 mylių per valandą vėjai, tad saugokitės, ypač, jei žadate vairuoti,” – įspėjo meteorologas.
 
Sniego, išskyrus Škotiją, per šventes nesitikima, tad baltų Kalėdų greičiausiai nesulauksime.
 
 
  

Žymos: lietus, Orai Anglijoje, Vėjas.

Komentarai

Naujausi straipsniai