Tiesa.com inf.   |   2012-02-29

„Liūdni slibinai“ atšaukė koncertą Londone

  
„Liūdni slibinai“ atšaukė koncertą Londone
© Facebook
\"Liūdni slibinai\" žada į Londoną atvykti vėliau.

Po žiemos darbų išlindę iš įrašų studijos, kur ruošia savo antrąjį albumą, „Liūdni slibinai“ turėjo atvykti į Londoną, tačiau likus kelioms dienoms koncertas buvo atškauktas. Grupė savo socialinio tinklo „Facebook“ puslapyje paskelbė, kad koncertas neįvyks dėl techninių kliūčių.

„Liūdnai pranešame, kad kovo 3 dieną Londone turėjęs vykti mūsų koncertas renginyje „Music is the new sex“ yra atšaukiamas dėl techninių renginio kliūčių. Atsiprašome visų, kurie mūsų laukė. Pavasaris vis tiek ateis, o mes, savo ruožtu, sukaupę jėgas ir pasitelkę prašvitusius protus, būtinai ilgai nedelsę atvyksime į Londoną žadinti Maironio kiekvieno lietuvio širdy. Visų, kurie jau įsigijote bilietus, dėl pinigų grąžinimo prašome kreiptis į koncerto organizatorių Londone – The Cave Gallery telefonu +447821155061“, - rašome „Facebook“ puslapyje.
„Liūdni slibinai“ planuojama surengti autorinius koncertus Kaune (kovo 15 d.), Panevėžyje (kovo 16 d.), Šiauliuose (kovo 22 d.), Vilniuje (kovo 23 d.) ir Klaipėdoje (kovo 29 d.).
 
Koncertuose klausytojų lauks ne tik krūtinę atveriančios dainos iš pirmojo grupės „Albumo, raginančio tautą“, bet ir iš šį rudenį pasirodysiančio naujojo albumo, kurio pavadinimas kolkas kruopščiai slepiamas. Atėję į koncertus taip pat galės gyvai pamatyti labai išgarsėjusį, bet vis dar tokį patį mažą, Dominyką Vaitiekūną, niekuomet nejuokaujantį, bet visuomet juokingą Vaidą Kublinską ir moters naštą nešančią Aistę Lasytę.
 
  

Žymos: Londonas. Koncertas, Liūdni slibinai

Komentarai

Naujausi straipsniai