Tiesa.com   |   2016-11-08

Lietuvos ambasada paslaugas teiks Rytų Anglijoje

  
Lietuvos ambasada paslaugas teiks Rytų Anglijoje
© Facebook nuotr.
Rytų Anglijos miestuose misijos metu bus galima susitvarkyti įvairius dokumentus.
Pageidaujančius kreiptis dėl konsulinių paslaugų prašome registruotis iš anksto siunčiant prašymą el. paštu.

Siekdama Lietuvos piliečiams sudaryti geresnes sąlygas gauti konsulines paslaugas, Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Karalystėje 2016 m. gruodžio 5 d. organizuoja konsulinę misiją į Peterboroughą, o gruodžio 6-8 dienomis – į Bostoną.

Konsulinės misijos metu bus priimami prašymai ir dokumentai dėl LR pasų, asmens tapatybės kortelių išdavimo (keitimo), užsienyje sudarytų santuokų ar gimusių vaikų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, konsulinių pažymų išdavimo, atliekami notariniai veiksmai, taip pat priimamos Lietuvos piliečių, išvykusių iš Lietuvos ilgesniam nei 6 mėnesių laikotarpiui, gyvenamosios vietos deklaracijos, bei atliekami kiti konsuliniai veiksmai.
Konsulinė misija Piterbore vyks adresu: Reception Room, Town Hall, Bridge Street, Peterborough, PE1 1HF.
 
Konsulinė misija Bostone vyks adresu: Fydell House (antras aukštas, room 2), Boston, Lincolnshire, PE 21 6HU.
 
Pageidaujančius kreiptis dėl konsulinių paslaugų prašome registruotis iš anksto siunčiant prašymą el. paštu konsulinis.uk@urm.lt
 
Prašyme būtina nurodyti visų asmenų, kurie kreipsis dėl konsulinių paslaugų, vardus, pavardes, asmens kodus (jei asmens kodas dar nesuteiktas - gimimo datas), taip pat dėl kurios ar kurių konsulinių paslaugų kreipsitės, į kurį miestą ir kurią dieną pageidaujate atvykti.
  

Žymos: Peterborough, Rytų Anglija, Bostonas, Lietuvos ambasada

Komentarai

Naujausi straipsniai