Tiesa.com   |   2016-10-31

Lietuviai maldauja pagalbos: dukros gydymui reikia 50 tūkst.

  
Lietuviai maldauja pagalbos: dukros gydymui reikia 50 tūkst. Nadieždos tėvai pagalbos kreipėsi į geriausius pasaulio medikus.
Mums nežmoniškai sunku matyti taip sergančia savo dukrą, tačiau privalome išlikti stiprūs ir nepasiduoti.

Iš Kauno kilusi Olesia Laporionok su vyru Aleksandru Šiaurės Airijoje augina dvi dukras. Laimingai šeimai gyvenimas negailėjo iššūkių – jų jaunėlė dvimetė Nadiežda gimė kamuojama sunkių sveikatos sutrikimų.

Nepaisant to tėvai nepasidavė. Anksčiau viešbutyje dirbusi Olesia metė darbą, kad tik galėtų rūpintis abejomis savo mergaitėmis.
Mažoli Nadiežda gimė su daugybe sveikatos problemų: vilko gomuriu, negalėjo pati ryti, išvarža, naujagimei buvo diagnozuotas itin retas genetinis sutrikimas – „Beckwith Wiedemann” sindromas.
 
Tėvai manė, kad blogiau būti negali, tačiau vaiko sveikata iš lėto pradėjo taisytis. Tuomet smogė dar viena skaudi žinia – Nadieždai diagnozuotas minkštųjų audinių vėžys su metastazėmis stubure, kaulų čiulpuose bei dubend kauluose. Vėžio židinys išaugo už mergaitės akies ją stumdamas į išorę ir spausdamas vaiko smegenis.
 
„Mums nežmoniškai sunku matyti taip sergančia savo dukrą, tačiau privalome išlikti stiprūs ir nepasiduoti”, - sakė Nadieždos tėvai, kurie pagalbos kreipėsi į geriausius pasaulio medikus ir dabar prašo gerų žmonių pagalbos surinkti 50 tūkst. svarų sterlingų dukros gydymo pradžiai.
 
Izraelyje įsikūrusi vėžio klinika specializuojasi būtent minkštųjų audinių vėžio gydime. Daktarai duoda 90 proc. garantiją, kad pagydys mergaitę, tačiau gydymas negali būti pradėtas nesumokėjus užstato.
 
„Su visų jūsų pagalba Nadieždai galėtume suteikti šansą pamatyti gyvenimo grožį”, - sakė Olesia ir Aleksandras.
 
Šiuo metu mergaitė yra pradėjusi intensyvų dviejų metų trukmės chemoterapijos kursą, tačiau gydytojai visiško išgijimo žadėti nesiryžta.
Pagelbėti Nadieždai įveikti siaubingą ligą galite čia
 
Daugiau informacijos apie mergaitės sveikatą rasite „Facebook” puslapyje čia
 
  

Žymos: Vėžys, pagalba, Tėvai ir vaikai, sveikata

Komentarai

Naujausi straipsniai