Deimantė Dokšaitė   |   2010-09-10

Lietuva karaliavo Twitter\'yje

  
Lietuva karaliavo Twitter\'yje

Po vakarykštės Lietuvos vyrų rinktinės pergalės Pasaulio krepšinio čempionate prieš Argentinos ekipą mūsų šalies vardas atsidūrė socialinio tinklo Twitter dažniausiai minimų temų dešimtuke (angl. Top trends).

Kiekvienas iš 145 milijonų (skaičius auga kasdien) Twitter vartotojų savo puslapio dešiniajame šone mato 10 tuo metu viso pasaulio twitintojų (taip vadinami Twitter vartotojai) savo pasisakymuose daugiausiai naudojamų temų. Po vakarykštės pergalės Lietuvos vardas lietuviškai, ispaniškai ir angliškai Twitter vartotojų buvo minimas taip dažnai, kad net įsiveržė į Top 10.

Anot Kanadoje gyvenančio žurnalisto Darius James Ross, tai, kad Lietuva papuolė į dažniausiai Twitter vartotojų minimų temų dešimtuką, kurį mato milijonai šio socialinio tinklo vartotojų, prilygsta didžiulei šalies reklaminei kampanijai. Pasak D.J.Ross atsiradimas Twitter dažniausiai minimų temų dešimtuke tai tarsi atsidūrimas Google top naujienose (angl. Google top news).

Twitter socialiniame tinkle per sekundę paskelbiami keli tūkstančiai vadinamųjų tweet‘ų (vartotojų pasisakymų ne ilgesnių nei 140 simbolių). Paskutinis rekordas užfiksuotas 2010-ųjų birželio 17 dieną Los Andželo „Lakers“ laimėjus NBA žiedus, tuomet per sekundę buvo paskelbta 3085 tweet‘ų.

Beje, portalą Tiesa.com taip pat galite sekti Twitter‘yje.
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai