tiesa.com   |   theguardian.com   |   2016-09-03

Lenkų prekės ženklas „Reserved“ atkeliauja į JK

  
Lenkų prekės ženklas „Reserved“ atkeliauja į JK
© wikipedia.com
Lenkų prekės ženklas populiarus Rytų Europoje.
Mes esame populiarūs Lenkijoje, Rusijoje ir Baltijos valstybėse.

Lenkų prekės ženklas „Reserved“ Jungtinėje Karalystėje atidarys pirmąją savo parduotuvę, kuri įsikurs buvusiose parduotuvės „BHS“ patalpose Oxford Street.

Prekės ženklas „Reserved“ yra skirtas moterims, vyrams ir vaikams, ir siūlo tris drabužių stilius: klasikinį, laisvalaikio ir jaunimo. Parduotuvės, visiškai nežinomos Jungtinėje Karalystėje bet populiarios Lenkijoje, Lietuvoje ir aplinkinėse šalyse, yra dažnai lyginamos su tokiais gigantais kaip „H&M“ bei „Zara.“
„Reserved“ priklauso „LPP“ grupei, kurią sudaro sparčiai Europoje besiplečiančios drabužių parduotuvės. Pirmoji „Reserved“ parduotuvė duris atvėrė 1998 metais, o šiandien šio prekės ženklo drabužių galima rasti 18-oje pasaulio šalių.
 
 
„Reserved“ atstovas sakė: „Mūsų tikslas yra tapti sėkmingu, visame pasaulyje žinomu prekės ženklu. O norint to pasiekti, reikia, jog mus žinotų kuo daugiau žmonių. Mes esame populiarūs Lenkijoje, Rusijoje ir Baltijos valstybėse, bet vien to nepakanka.“
 
„LPP“ grupė ateinančiais metais planuoja atidaryti parduotuvę Berlyne, taip pat ieško tinkamų erdvių Milane ir Paryžiuje.
 
  

Žymos: Mada, Drabužiai, parduotuvė, reserved

Komentarai

Naujausi straipsniai