Tiesa.com   |   theguardian.com   |   2015-08-06

Kur Anglijoje gyvena laimingiausi žmonės?

  
Kur Anglijoje gyvena laimingiausi žmonės? Trečius metus iš eilės geriausiu miestu gyventi išrinktas Harrogate.

Po nekilnojamo turto portalo „Rightmove“ atliktos apklausos paaiškėjo, kur Jungtinėje Karalystėje gyvena laimingiausi žmonės. Trečius metus iš eilės laurus nusiskynė Harrogate kurortinis miestas šiaurės Anglijoje, - pranešė theguardian.com.

24-ių tūkst. žmonių buvo paprašyta įvertinti savo miestą ir gyvenimą jame įvairiausiais aspektais – saugumo, bendruomenės, kainų, kaimynystės, erdvės ir kt. Paaiškėjo, kad nė vienas miestas šalies pietuose nepriskiriamas geriausiųjų sąrašui. Harrogate užnugaryje paliko Shrewsbury, Ipswich, Yorką ir Chesterį.
Harrogate miesto tarybos vadovas Richardas Cooperis sakė: „Mus supa vienas gražiausių Jungtinės Karalystės gamtovaizdžių, miestas siūlo fantastiškas apsipirkinėjimo galimybes ir didelę restoranų bei kavinių įvairovę. Gyventojai džiaugiasi gyvenimo kokybe, puikiomis vietos paslaugomis, nedideliu nusikalstamumu ir mažu nedarbu“.
 
Tuo tarpu prasčiausia vieta gyventi buvo įvardytas Londono miesto rajonas Barking & Dagenham. Jo gyventojai išreiškė nepasitenkinimą dėl saugumo, kaimynų, patogumų stokos ir vietovės priežiūros.
 
Tarybos lyderis Darrenas Rodwellas šios apklausos rezultatus palaikė juokingais ir jų nesureikšmino. „Mes turime siekių ir ambicijų šį miesto rajoną paversti kuo geresne vieta gyventi“, - tikino politikas. Užsiminta apie planus per artimiausius 15 metų rajone pastatyti dešimtis tūkstančių namų ir sukurti pakankamą skaičių darbo vietų.
  

Žymos: Gyvenimas Anglijoje, Anglijos miestai

Komentarai

Naujausi straipsniai