Tiesa.com   |   2013-06-12

Kraupi medikų klaida kainavo gyvybę

  
Kraupi medikų klaida kainavo gyvybę Jaunų medikų klaida kainavo jaunos moters gyvybę.

Nėščia moteris mirė po to, kai ją operavę stažuotojai gydytojai vietoj apendicito pašalino kiaušidę. Tokia lemtinga klaida įvyko „Queens“ ligoninėje, kuri yra Romforde, Rytų Londone.

Maria De Jesus, kuriai buvo 32 metai, ligoninėje atsidūrė 2011 m. spalį, nes skundėsi pilvo skausmais. Įvykus pirmajai operacijai ji buvo išrašyta namo, tačiau nesiliovus skausmams, jai buvo atlikta antroji operacija, kurios metu ji neteko kūdikio ir vėliau mirė.
Walthamstow teismas pripažino, kad pirmąją operaciją stažuotojai atliko neprižiūrint patyrusiems gydytojams, todėl buvo padaryta lemtinga klaida. Aplaidumas tvarkant pooperacinius dokumentus taip pat lėmė, kad klaida nebuvo laiku pastebėta ir nebuvo išvengta jaunos moters bei jos kūdikio mirties.
 
Medikų taryba nagrinėjanti šį incidentą neatskleidė, kokia atsakomybė laukia į šį įvykį įsivėlusių medikų, nes nuo išsamesnės informacijos pateikimo riboja konfidencialumo įstatymai. Tačiau pasak ligoninės atstovų, visa ligoninės komanda buvo nepaprastai sukrėsta šio incidento ir atsiprašė šeimos. Mirusios vyras ketina su ligonine toliau bylinėtis teisme.
  

Žymos: Anglija, Medicina, Gydytojai

Komentarai

Naujausi straipsniai