Tiesa.com   |   2013-06-04

Kiek kainuoja užauginti vaiką Jungtinėje Karalystėje?

  
Kiek kainuoja užauginti vaiką Jungtinėje Karalystėje? Išlaidos nepilnamečių vaikų auginimui auga.

Išlaidos auginantiems vaikus Jungtinėje Karalystėje auga kaip ant mielių. Paskaičiuota, kad užauginti vaiką iki aštuoniolikos metų dabar atsieina apie 51 tūkst. svarų, pranešė „Telegraph“, remdamasi portalo Quidco.com atliktu tyrimu.

Vaikų auginimo išlaidas ypač padidino išaugusios būrelių, vairavimo pamokų, drabužių ir kitų reikmenų kainos. Tai reiškia, kad vidutiniškai tėveliai vieno vaiko poreikiams dabar išleidžia apie 2774 svarų per metus.
Norintys išmokinti vaiką vairuoti ir nupirkti automobilį išleis dar daugiau, todėl bendra suma viršys 51 tūkst. svarų. Taip pat į šią sumą neįeina ir mokamas mokslas po mokyklos baigimo, kuris gerokai patuština tėvelių kišenes.
 
Visgi auginant vaiką iki 18 metų, daugiausiai išleidžiama laisvalaikiui sporto klubuose, kinuose, todėl tokiems poreikiams tėveliai išleidžia apie 843 svarus per metus arba per 15 tūkst. svarų per visą vaikystę.
 
Uniformos ir reikmenys į mokyklą atsieina apie 130 svarų per metus, o nauji rūbai ir batai kainuoja apie 251 svarų per metus. Žaislams, knygoms ir žaidimams išleidžiama dar apie 216 svarų per metus.
  

Žymos: Pinigai, Vaikai, Pinigai Anglijoje

Komentarai

Naujausi straipsniai