Tiesa.com   |   2019-04-16

Kiaušiniais duris apmėtę vaikai buvo priversti viską sutvarkyti: pamoką jie išmoko

  
Kiaušiniais duris apmėtę vaikai buvo priversti viską sutvarkyti: pamoką jie išmoko
© Socialiniai tinklai

22-ejų Jackas Oldroydas, gyvenantis Anglijoje, Wakefield, po darbo grįžęs namo tikėjosi pailsėti, tačiau teko užsiimti detektyvo darbu po to, kai pagrindines namų duris jis rado apmėtytas kiaušiniais. Peržiūrėjęs vaizdo stebėjimo kamerų užfiksuotą medžiagą, jis surado mažuosius nusikaltėlius ir privertė juos sutvarkyti tai, ką šie pridirbo.Kadangi į duris mestas kiaušinis, pasak vaikino, buvo tik ką sudaužytas, Jackas nuskubėjo prie kompiuterio peržiūrėti kieme esančių kamerų medžiagos tikėdamasis, kad jos įamžino „papokštauti“ nusprendusius asmenis. Pasirodo, nusikaltėliai – mažamečiai vaikai. Jacko teigimu, jiems ne daugiau nei 13 metų.
Nusprendęs pamokyti jaunuosius nusikaltėlius, Jackas sėdo į automobilį ir ėmė važinėti po rajoną, kuriame gyveno. Laimei, vaikus surasti buvo lengva. Prisistatęs esantis kiaušiniais apmėtyto namo savininku, J. Oldroydas ėmė klausinėti raudonio papuoštais veidais vaikų, kodėl jie taip pasielgė.
 
„Vos tik prabilau, jie iškart suprato, kad aš – namo, kurį juodu apmėtė kiaušiniais, savininkas“, – sakė jis.
 
 
Berniukai atsiprašė Jacko už „nemalonų siurprizą“ ir prižadėjo sutvarkyti išpurvintas duris. Vaikino nuostabai, po kelių minučių berniukai pasibeldė į Jacko namų duris, dar kartą atsiprašė vyro ir ėmėsi darbo.
„Nesitikėjau, kad jie iš tikrųjų pasirodys. Berniukai pabeldė į duris, dar kartą išreiškė apgailestavimą ir pasiraitoję rankoves kibo į darbą. Daviau jiems kibirą šilto vandens su muilu ir keletą šluosčių. Po dešimties minučių tai, ką saulė „iškepė“ ant mano durų, jie jau buvo sutvarkę. Viliuosi, kad daugiau jie taip nebedarys“, – teigė J. Oldroydas.
 
Šia istorija J. Oldroydas pasidalijo socialiniame tinkle.
 
 
  

Žymos: Vaikai, Pokštai, Wakefield, kiaušiniais apmėtytos durys, pamoka

Komentarai

Naujausi straipsniai