Tiesa.com   |   2013-07-03

Karališkojo kūdikio laukimas įgyja pagreitį

  
Karališkojo kūdikio laukimas įgyja pagreitį Neatmetama galimybė, kad paskutinę minutę K. Middleton gali pasirinkti kitą ligoninę gimdymui.

Liepos mėnuo visai Jungtinei Karalystei šiemet ypatingas tuo, jog būtent šį mėnesį pasaulį turėtų išvysti Kembridžo kunigaikštienės ir Princo Williamo pirmasis kūdikis. Nors viešai buvo skelbta, kad kūdikis turėtų gimti liepos viduryje, žiniasklaidos atstovai prie ligoninės, kurioje planuoja gimdyti Kate Middleton, pradėjo būriuotis jau nuo šios savaitės.

Priešais įėjimą į Šv. Marijos ligoninę dar šią savaitę išsirikiavo kelios dešimtys filmavimo komandų, fotografų ir reporterių iš viso pasaulio. Toks ankstyvas žiniasklaidos pasiruošimas sukėlė diskusijas, jog karališkojo kūdikio gimimo data gali būti daug ankstesnė, nes Princo Williamo motinai Dianai taip pat pavyko nuslėpti tikrąją gimdymo datą, kuri buvo daug ankstesnė nei skelbta oficialiai.
Skaičiuojama, kad jau dabar prie ligoninės budi virš 160 fotografų ir televizijos komandų. Kai kurie JAV televizijos kanalai užsisakė specialias apsaugos paslaugas visai parai, kad išsaugotų geriausias užsiimtas pozicijas. Taip pat kalbama, kad buvo užsakytos net visos taksi vietos, kad galėtų būti priparkuoti automobiliai su palydovais. CNN korespondentas pasakojo, kad filmuoti šį įvykį bus daug sunkiau nei karališkąsias vestuves, nes komanda turi budėti ne tik prie ligoninės, bet ir prie Buckingamo rūmų.
 
Budėjimo režime nuo šios savaitės yra ir dauguma suvenyrų gamintojų. Jie iš anksto pasiruošė rožinės ir žydros medžiagos ir nekantriai lauks kūdikio vardo. Tuomet nedelsiant bus gaminamos specialios staltiesėlės arbatos gėrimui su karališkojo kūdikio vardu. Gamintojai neslepia, kad gamyba bus pradėta iš karto, vos tik gavus žinią apie kūdikio lytį ir vardą.
  

Žymos: Kate Middleton, Vaikai, Karališkoji šeima, Gyvenimas Anglijoje

Komentarai

Naujausi straipsniai