Tiesa.com   |   2016-12-24

Kalėdinė Th. May kalba: drąsiai pasitikite „Brexit”

  
Kalėdinė Th. May kalba: drąsiai pasitikite „Brexit” Theresa May pasveikino Britanijos piliečius su Kalėdomis.
Kur bebūtumėte per šias Kalėdas, šiuo šventiniu sezonu linkiu jums džiaugsmo ir ramybės, taip pat sveikatos ir laimės ateinančiais metais.

Nuskambėjo pirmoji Jungtinės Karalystės (JK) premjerės Theresos May kalėdinė kalba, kurios metu šalies vadovė gyventojus kvietė drąsiai pasirinkti „Brexit” bei po jo susivienyti žemėje ieškant naujos vietos po saule.

Pasak politikės – 2016-ieji buvo vieni iš labiausiai destabilizuojančių metų šuolaikinėje JK istorijoje, po kurių šalies gyventojai turėtų būti vieningesni.
„Tapimas vieningais šiuo metu mums labai svarbus, kaip šaliai. Paliekant Europos Sąjungą (ES), turime išnaudoti progą susikurti naują rolę pasaulyje bei suvienyti mūsų šalį, nes tik taip galėsime sėkmingai judėti į ateitį”, - sakė Th. May.
 
Ministrė pirmininkė taip pat priminė, kad 2016-iais šalis turi daug kuo dydžiuotis – karalienės 90-uoju jubiliejumi, pasisekimu Olimpinėse ir Paralimpinėse žaidynėse.
 
Th. May taip pat padėkojo visiems tiems, kurie per šias šventes dirbs.
 
„Kur bebūtumėte per šias Kalėdas, šiuo šventiniu sezonu linkiu jums džiaugsmo ir ramybės, taip pat sveikatos ir laimės ateinančiais metais”, - sakė Th.May.
 
 
  

Žymos: Sveikinimai, Theresa May

Komentarai

Naujausi straipsniai