Tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2017-05-16

Kai vairuoja senukai: trumpa kelionė virto keliu be pabaigos

  
Kai vairuoja senukai: trumpa kelionė virto keliu be pabaigos
© google nuotr.
Vairuotoja kelią pametė pasukusi į apylanką.
Moteris atsidūrė už 300 mylių nuo savo kelionės tikslo

Tik vienas pasukimas ne ten kur reikia ir garbaus amžiaus vairuotoja atsidūrė kitoje Jungtinės Karalystės pusėje, nors važiavo į greta namų esančią ligoninę.

Vairuoti nelabai mėgstanti 83 metų Valerie Johnson iš Worcester’io gegužės pradžioje važiavo į priėmimą pas gydytoją į ligoninėnę, esančią vos už 6 mylių nuo jos namų – įprastai tokį atstumą automobiliu įveikti užtenka 10 minučių.
Tačiau šįkart jos kelionė užtruko kur kas ilgiau, garbaus amžiaus vairuotoja sustojo tik po 8 valandų, kai baigėsi jos automobilio degalai. Ir atsidūrė ji ne ligoninėje, o už 300 mylių nuo savo kelionės tikslo – Larkhall’e, Škotijoje.
 
Moteris paklydo po to, kai iš įprasto maršruto jai teko nusukti į apylanką, atsiradusią dėl kelio remonto darbų, o vėliau praleido reikiamą posūkį.
 
Kai moters pasigedo kaimynai ir artimieji, į šį reikalą įsikišo policija. Susisiekus su pareigūnais šie netrukus pastebėjo senutės automobilį pakeliui į šalies Šiaurę, o netrukus paaiškėjo, jog ji Škotijoje – moters vairuojamas automobilis sustojo vidury kelio pasibaigus degalams, ją priglaudė ir pasirūpino vietiniai gyventojai.
 
V. Johnson jiems paaiškino, kad pasiklydo.
Į Škotiją lėktuvu nuvykusi moters dukra motiną parsivežė namo.
 
„Ji nekenčia vairavimo ir automobilį sėda labai retai ir važiuoja vos kelias mylias“, – pasakojo apie paklydusią vairuotoją jos dukra.
 
  

Žymos: Škotija, Vairuotojai, kelio ženklai

Komentarai

Naujausi straipsniai