Tiesa.com   |   2017-11-24

“Juodasis penktadienis”, tokios psichozės dar nėra buvę (VIDEO)

  
“Juodasis penktadienis”, tokios psichozės dar nėra buvę (VIDEO)
© @OfficCrumlinSC Twitter
Daiktai visiškai užvaldė žmones.
Amerikoje, šalyje kur ir kilo tokių išpardavimų idėja neretai būna ir aukų.

„Juodasis penktadienis“ dar geriau žinomas kaip išpardavimų penktadienis, kuomet visos prekės, daugiausiai drabužiai, aksesuarai, technika ir kita – už pusę kainos arba mažiau. Iki šiol vykę tokie išpardavimai sulaukdavo daug dėmesio, tačiau, kad prekybos centruose vyksta šiandieną, sunkiai suvokiama.

Pirkėjai didžiuosiuose prekybos centruose už durų lyg armijoje kareiviai buvo išsirikiavę jau nuo ankstaus ryto, o kai kurie, netgi iš vakaro. Eilės kai kur buvo nusitęsusios netgi kelis kilometrus.
Kaip matyti ir pirkėjų užfiksuotose vaizduose iš parduotuvių, kurie sklinda socialiniuose tinkluose, vos darbuotojai pravėrė duris, į parduotuvę suplūdo žmonių minia. Kai kur matyti, kad netilpę įeiti pro duris, žmonės išlaužė parduotuvės vitrininę sieną, sudaužė stiklinę pertvarą. Ant žemės matyti mindomi ir trypiami asmenys, o ant jų be jokios sąžinės graužaties lipa kiti pirkėjai.
 
Skaičiuojama, kad Amerikoje, šalyje kur ir kilo tokių išpardavimų idėja neretai būna ir aukų, kurie sužeidžiami arba sutrypiami pigesnių daiktų ištroškusių žmonių.
  

Žymos: Išpardavimai, Juodasis penktadienis

Komentarai

Naujausi straipsniai