Tiesa.com   |   BNS   |   2017-04-22

Jungtinėje Karalystėje uždrausta „Rimmel“ tušo reklama

  
Jungtinėje Karalystėje uždrausta „Rimmel“ tušo reklama
© Pixabay.com
Dėl reklamos rengime naudotų neleistinų priemonių, ji bus uždrausta.
Proceso metu blakstienos buvo kompiuterine programa pailgintos ir pastorintos, kas iš esmės laikoma pirkėjų klaidinimu.

Didžiosios Britanijos reklamos standartų tarnyba (ASA) uždraudė naujo kosmetikos kompanijos „Rimmel“ tušo reklamą, nes įžvelgė joje požymių, kad po reklamos filmavimo vaizdo įrašas buvo koreguojamas specialia programa.

Tušas „Scandaleyes Reloaded“ reklamuojamas, kaip „suteikiantis ekstremalų ilgį ir atsparumą“. Tačiau reklamos metu nenurodoma, kad per filmavimą 24 metų britų modeliui ir aktorei Carai Delevigne buvo priklijuotos atskiros blakstienos, o vėliau vaizdo įrašas buvo dar ir koreguojamas specialia programa.
ASA ekspertai mano, kad šio proceso metu blakstienos buvo kompiuterine programa pailgintos ir pastorintos, kas iš esmės laikoma pirkėjų klaidinimu.
 
Bendrovės „Coty UK“, kuriai priklauso „Rimmel“ prekės ženklas, atstovai sakė, kad produktą reklamuojančio modelio blakstienų korekcija yra standartinė kosmetikos pramonės praktika. Esą šiuo atveju teko kompiuterine programa paryškinti modelio blakstienas, nes įraše jos prastai matėsi dėl tamsių akių vokų šešėlių. Kompanija apgailestauja dėl ASA sprendimo, tačiau ketina jo laikytis.
 
 
  

Žymos: Reklama, Grožis, Mada

Komentarai

Naujausi straipsniai