Daily Mail ir Tiesa.com inf.   |   2012-01-16

Jauniausias D.Britanijos senelis – vienišas ir vis dar niekur nedirba

  
Jauniausias D.Britanijos senelis – vienišas ir vis dar niekur nedirba Pernai po anūkės gimimo S.Daviesas žadėjo ją aprūpinti viskuo, kas geriausia.

30-ties metų vyras, kuris pernai tapo jauniausiu Didžiosios Britanijos seneliu, buvo paliktas savo draugės. Moteris tvirtina, kad jaunas vyras „yra niekam tikęs tėvas ir reguliariai per vakarą išgeria po 14 pintų alaus“. Darbo neturintis Shemas Daviesas iš Bridgendo Velse pernai tapo žymiu žmogumi, kai jo dukra Tia pagimdė prieš pat savo 15-ąjį gimtadienį.

S.Daviesas ir buvusi jo mergina K.John (30 metų) Tia'os susilaukė, kai jiems buvo 15-ka. Jų dukros vaikinui, pernai tapusiam tėvu, taip pat buvo 15 metų.
Su S.Daviesu draugavusi ir sūnaus susilaukusi 22 metų Robyn Thomas neseniai persikėlė į hostelį. Mergina tvirtino, kad jai pabodo nuolatinis sugyventinio girtavimas ir neatsakingas gyvenimo būdas. Pernai seneliu tapęs S.Daviesas žadėjo, kad padarys viską, jog jo anūkė gyvenimo pradžioje būtų aprūpinta viskuo geriausiu. Tačiau vyras greitai pamiršo savo pažadus. Netrukus po anūkės gimimo jis kiekvieną vakarą ėmė leisti vietiniame pub'e, gerdamas pintą po pintos, o dienomis tiesiog miegodavo.
 
Robyn, prieš pastojimą studijavusi teisę universitete, tvirtino, kad su baime kėlėsi į hostelį, tačiau šiuo metu negali sau leisti nuomoti buto. Ji aiškino, kad jos buvęs draugas, tėvu tapęs paauglys ir palikęs draugę su naujagimiu praėjus vos trims mėnesiams po gimimo, atsisako prižiūrėti ir antrą savo vaiką, nes „jam kiekvieną vakarą reikia eiti į pub'ą“.
 
„Į pub'ą jis išeina po pietų ir geria tol, kol užsidaro“ - žurnalui „People“ sakė mergina. Nei Robyn nei, Shemas neturi jokio darbo. Nors mergina suprato, kad S.Davieso gyvenimo tikslas yra maukti alų, tačiau ji vis dar apie jį atsiliepia gerais žodžiais, bet neįsivaizduoja gyvenimo kartu. Anot jos, jauniausiam D.Britanijos seneliui per daug svarbus jo peties gyvenimas.
 
  

Žymos: Velsas

Komentarai

Naujausi straipsniai