Tiesa.com   |   2017-11-16

Jauna mama vos nemirė atsikandusi supelijusio mėsainio

  
Jauna mama vos nemirė atsikandusi supelijusio mėsainio
Skubiai atvykę paramedikai spėjo susišvirkšti vaistų, kurie galiausiai atblokavo kvėpavimo takus

23-ejų metų Shanie Granfield apsilankymas greitojo maisto restorane „McDonald's“ vos nesibaigė tragiškai. Penicilinui alergiška moteris vos atsikandusi paruošto mėsainio pajuto, jog jos lūpos ima tinti ir darosi sunku kvėpuoti. Pasirodo, dėl ištikusio anafilaksinio šoko kaltas ant mėsainio bandelės užsiveisęs pelėsis, kurio tik per plauką gyva likusi moteris valgydama tiesiog nepastebėjo.

Darbuotojų aplaidumas ir higienos trūkumas lėmė tai, jog minėtame restorane maisto gamyboje buvo naudojamos bandelės, ant kurių veisėsi pelėsis. Ekstremalią alerginę reakciją keturių vaikų mamai iššaukė ne kas kitas, o tas pats pelėsis, iš kurio ir išsiskyrė, jog gyvybei pavojingas penicilinas.
Kai ištikus anafilaksiniam šokui Shanie lūpos ėmė mėlynuoti ir moteris ėmė dusti greitojo maisto restorane kilo didžiulė panika. Deja, užkandinės personalas neturėjo jokių priemonių, kad galėtų padėti vos prakvėpuojančiai moteriai
 
Skubiai atvykę paramedikai spėjo susišvirkšti vaistų, kurie galiausiai atblokavo kvėpavimo takus ir prijungė aparatus, kad galėtų stebėti kaip dirba moters širdis. Medikai įspėjo, kad reikės ne vienos savaitės, kol ši galutinai atsigaus.
 
Shanie pasakojo nė nepastebėjusi, jog ant mėsainio yra jos gyvybei pavojingo pelėsio, o vienintelė mintis, kuri jai tuomet nedavė ramybės buvo ta, jog tai, kas vyksta su jų mama, mato siaubingai persigandę jos vaikai.
 
Praėjus savaitei po vos mirtimi nepasibaigusio įvykio Shanie sulaukė „McDonald's“ atsiprašymo ir gavo 50 svarų sterlingų kuponą kitam apsilankymui.
 
Tačiau pasipiktinusi moteris, kurios gyvybė buvo įkainota 50 svarų sakė, kad tokio atsiprašymo neužtenka ir ji norinti garantijų, kad tokie atvejai nepasikartos nė viename iš šio greitojo maisto restorano filialų.
„McDonald's“ atstovė patikino žinanti, kad Shanie Granfield apsilankymas jų restorane vos nesibaigė tragedija.
 
„Maisto kokybė ir saugumas mums yra labai svarbūs, todėl, siekiant išvengti bet kokių nesusipratimų mes laikomės griežtų maisto kokybės standartų. Panašu, kad šiuo atveju mes jų neatitikome.“
Atstovė patvirtino, kad restorane buvo atliktas tyrimas ir atsargumo sumetimais visi virtuvėje buvę mėsainių kepiniai buvo pašalinti.
„Restorano komanda atsiprašė ponios Granfield ir pasiūlė kuponus, kaip geros valios gestą. Tikimės, kad ji greitai sugrįš į mūsų restoraną.“, - sakė „McDonald“ atstovė.
  

Žymos: Mėsainiai, McDonalds, apsinuodijimai

Komentarai

Naujausi straipsniai