Tiesa.com   |   2017-07-24

Išpuolius surengusius teroristus laidoti atsisakė visos Londono kapinės

  
Išpuolius surengusius teroristus laidoti atsisakė visos Londono kapinės
© Youtube stop kadras
Teroristą Khuramasą Butt‘ą šeima turėjo palaidoti slaptai.
Šaltiniai pasakojo, kad vyras palaidotas beveik slaptai: nebuvo rengiamos jokios pamaldos, nebuvo laidotuvių ceremonijos ir šalia kapo nematyti jokio antkapio.

Londono teroro atakų rengėjai ramybės neras ir po mirties. Teroristiniame išpuolyje dalyvavusių ir žuvusių vyrų kūnus atsisakė priimti visos oficialios laidojimo vietos.

Vieno iš teroristų, 27-erių metų vyro, kuris išpuolio Borough turguje metu šaltakraujiškai sužeidė ir nužudė ne vieną praeivį, kūnas palaidotas netoli šeimos namų, Rytų Londone.
Šaltiniai pasakojo, kad vyras palaidotas beveik slaptai: nebuvo rengiamos jokios pamaldos, nebuvo laidotuvių ceremonijos ir šalia kapo nematyti jokio antkapio. Šeima nusprendė vaikiną palaidoti tyliai, nes priešingu atveju buvo galima tikėtis neigiamos aplinkinių reakcijos.
 
Artimas žudiko šaltinis laikraščiui ,,The Mirror“ sakė, kad visa giminė yra sukrėsta to, ką padarė šis vyras. Po teroristinio išpuolio smarkiai pašlijo motinos sveikata, tad jai nebebuvo galima daugiau jaudintis dėl neigiamos visuomenės reakcijos.
 
Khuramasas Butt‘as kartu su dar dviem bendrininkais, negailestingai nukreipė savo autobusiuką į minią nekaltų žmonių Londono Borough turguje.
 
Šio teroristinio išpuolio metu, už kurį atsakomybę prisiėmė ISIS teroristinė grupuotė, žuvo 8 žmonės ir dar daugiau buvo sužeista.
 
  

Žymos: laidotuvės, Teroristas

Komentarai

Naujausi straipsniai