tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2016-08-05

Išpuolį Londone įvykdęs jaunas vyras ne kartą mėgino nusižudyti

  
Išpuolį Londone įvykdęs jaunas vyras ne kartą mėgino nusižudyti
© twitter.com
Draugai teigė, jog užuolikas mokykloje kentėjo nuo patyčių.
Per pastarąjį pusmetį Z. Bulhanas ne kartą mėgino atimti sau gyvybę.

Devyniolikmetis Somalio kilmės Norvegijos pilietis buvo sulaikytas dėl trečiadienį, liepos 3 dieną surengto išpuolio Londono Russel Square, tačiau jam dar nėra pareikšti oficialūs kaltinimai.

Įtariamasis, kuro vardas yra Zaharia Bulhan, iš gimtosios Norvegijos į Jungtinę Karalystę persikėlė kai jam buvo penki metai. Pietų Londone esančio Tootingo gyventojai kaiminystėje gyvenusią Z. Bulhano šeimą apibūdino kaip draugišką ir malonią.
Buvę Z. Bulhan klasės draugai vaikiną apibūdino kaip ramų moksleivį, mokytojų numylėtinį, kuris kartais kentė patyčias. Apieškoję įtariamojo kompiuterį policijos pareigūnai išsiaiškino, jog jis ypač domėjosi Islamo teologija, ir neseniai skaitė Mohamedo biografiją ir Koraną. Yra žinoma, jog jaunas vyras turėjo psichinės sveikatos problemų. Pasak jo šeimos draugų, per pastarąjį pusmetį jis net tris kartus mėgino atimti sau gyvybę.
 
Paaiškėjo, jog išpuolio metu žuvo 64 metų JAV pilietė Darlene Horton. Jos vyras yra Floridos Universiteto profesorius, kuris vasaros metu dėstė paskaitas Londone. Pasak šaltinių, pora Londone leido paskutinį vakarą prieš parskrendant namo į Jungtines Valstijas.

 
  

Žymos: Londonas, Išpuolis, Teroro išpuolis

Komentarai

Naujausi straipsniai