Tiesa.com   |   youtube.com   |   2014-11-19

Homoseksualai uždainavo traukiniuose

  
Homoseksualai uždainavo traukiniuose Chorai Manchesterio tramvajuose dainavo paremdami du iš neapykantos sumuštus gėjus.

Gėjų ir lesbiečių teisių gynėjų (LGBT) choras uždainavo Manchesterio tramvajuose. Taip grupė siekė solidarizuotis su dviem jaunais vyrais, nukentėjusiais per homofobijos paskatintą užpuolimą, kuomet jie dainavo kūrinius iš vieno miuziklo.

Akcija „Saugu dainuoti“ Manchesteryje vyko masiškai. Ją pradėjo 80 asmenų choras, pradėjęs dainuoti miesto centro tramvajuose dar ryte. Vėliau prie jų prisijungė dar šimtai LGBT narių.
Choro repertuaras buvo pasirinktas neatsitiktinai. Dainų tekstai skelbė apie laisvę ir bendruomenės dvasią bei vienybę. Kol choras tramvajų keleiviams atlikinėjo dainas, savanoriai jiems dovanojo pyragaičius, puoštus homoseksualų vėliava – vaivorykšte.
 
Paskutinė choristų stotelė, kurioje jie išlipo buvo Piccadilly Greens. Būtent čia du homoseksualūs jaunuoliai: Jeanas Claude‘as Manseau ir Jake‘as Heatonas nukentėjo nuo grupinio užpuolimo.
 
Lapkričio 1-ąją vyrai buvo smarkiai sumušti 15 užpuolikų, šaukusių homoseksualus įžeidžiančias frazes. Aukos teigė nepamenančios, kas nutiko. Policija šį nusikaltimą tiria kaip išpuolį iš neapykantos.
 
Video iš akcijos žiūrėkite čia:
 
 

  

Žymos: Manchesteris, Homofobija, Nusikaltimai, Homoseksualai

Komentarai

Naujausi straipsniai