Sigita Limontaitė   |   bbc.co.uk   |   2012-07-11

Heathrow oro uostas beveik pasiruošęs Olimpiadai

  
Heathrow oro uostas beveik pasiruošęs Olimpiadai Olimpiados metu Heathrow oro uoste eilėse reikės laukti mažiau nei 45 minutes

Imigracijos ministras Damianas Greenas pranešė, kad Heathrow oro uosto pasų tikrinimo skyriai beveik pasiruošę Olimpinėms žaidynėms. Laukti eilėje prie pasų tikrinimo kontrolės tereikia 45 minutes, skelbė bbc.co.uk.

 Vidaus reikalų komiteto pirmininkui Keithui Vazui pareiškus, kad eilės Heathrow oro uoste yra siaubingos, D. Greenas pats nuvyko į oro uostą patikrinti ir išsiaiškino, kad laukti eilėje tenka iki 45 minučių, o tai beveik atitinka Olimpiados standartus, tad ministras pavadino situaciją pakenčiama ir teigė, kad aptarnaujantis personalas skuba sutikti atvykusius ir koncentruojasi į eilių mažinimą.
Nuo sekmadienio oro uostas įves „Olimpiados rėžimą“, kuriam skirs papildomus 500 darbuotojų bei atidarys daugiau pasų tikrinimo skyrių. Imigracijos paslaugų sąjungos manymu, papildomi darbuotojai nebus kvalifikuoti atlikti visų reikalingų pareigų. Manoma, kad jie nebus pasiruošę bendrauti su Europos sąjungai nepriklausančių šalių piliečiais, nežinos kaip susitvarkyti su kasdienėmis oro uoste kylančiomis problemomis.
 
Sąjungos atstovė Lucy Moreton teigė bijanti, kad Olimpiados piko metu nepasikartotų šiemet jau nutikusi situacija, kuomet Heathrow oro uoste buvo įdarbinta nemažai naujokų, nesugebėjusių atlikti savo pareigų: „Eilėse laukiantys keleiviai tyčiojosi iš personalo ir plojo“. L. Moreton teigė, kad tokias situacijas dažniausiai pradeda vienas asmuo, neretai, neblaivus, personalui laiku jo nepastebėjus ir nenuraminus situacija tampa nevaldoma.
 
D. Greenas teigė, kad Olimpiados metu visi oro uosto pasų tikrinimo skyriai bus atidaryti, nors šiuo metu veikia tik 80% skyrių.
 
  

Žymos: Londonas, Sigita Limontaitė, Olimpiada, Heathrow

Komentarai

Naujausi straipsniai