Tiesa.com   |   2018-07-11

Grąžina pinigus už neįvykusį koncertą „Lietuvai 100“

  
Grąžina pinigus už neįvykusį koncertą „Lietuvai 100“
© Images Money/Flickr nuotr.
Pinigus planuojama atiduoti per savaitę.
Iki to laiko nepigius bilietus jau buvo įsigiję apie 5 tūkst. žmonių

Nors viešai baimintasi, kad bilietus į atšauktus koncertus „Lietuvai 100“ Dubline ir Londone įsigiję žmonės neatgaus išleistų pinigų, jie šią savaitę pradėti grąžinti.

Primename, kad koncertus planuota surengti birželio 30-ąją Dubline ir liepos 7-ąją – Londone, juose turėjo pasirodyti žymiausi lietuvių atlikėjai, tarp kurių – Džordana Butkutė, Egidijus Sipavičius, Kastytis Kerbedis, Gytis Paškevičius, grupės „Lemon Joy“, „Biplan“ ir „Naktinės personos“, ant scenos turėtų pasirodyti Mantas ir Indrė Stonkai, garsieji „Radistai“ bei dar daugiau pramogų pasaulio atstovų.
Tačiau iki pirmojo renginio likus vos porai savaičių dėl organizacinių nesklandumų ir lūkesčių neatitikusios prekybos bilietais koncertai atšaukti.
 
Iki to laiko nepigius bilietus jau buvo įsigiję apie 5 tūkst. žmonių, paskelbus apie renginio atšaukimą viešojoje erdvėje imta abejoti, ar koncertus organizuojanti bendrovė „We can feel Ltd.“ sugebės grąžinti pinigus pirkėjams.
 
Tačiau šią savaitę pinigų grąžinimas pradėtas, su visais bilietų pirkėjais planuojama atsiskaityti iki kitos savaitės pabaigos.
 
Verta žinoti, kad „We can feel Ltd.“ grąžina pinigus tik už bilietus, įsigytus internetinėje platformoje „Eventbrite“ – už kitose vietose parduotus bilietus ji neatsakinga.
Kitur bilietus pirkę žmonės dėl pinigų grąžinimo turėtų kreiptis į tas pačias prekybos vietas.
 
 
  

Žymos: Dublinas, Londonas, Koncertai, We Can FFeel, lietuvai 100

Komentarai

Naujausi straipsniai