Tiesa.com   |   Evening Standard   |   2017-04-19

G.Osborne’as traukiasi iš politikos - karjerą keičia kardinaliai

  
G.Osborne’as traukiasi iš politikos - karjerą keičia kardinaliai
© Flickr nuotr.
G.Osborne’as vadovaus vienam didžiausių JK laikraščių „Evening Standard”.
Nuo šiol kovosiu už Britaniją, kurią myliu, kaip puikaus laikraščio vadovas.

Šią savaitę Jungtinės Karalystės frontą krečia viena politinė naujiena po kitos. Antradienį premjerei Theresai May paskelbus apie priešlaikinius rinkimus, trečiadienį buvęs šalies iždo kancleris paskelbė besitraukiąs iš politikos.

Kaip oficialiame laiške dėstė pats G.Osborne’as, nors politikas dabar priėmė sprendimą trauktis iš politikos, jis ir toliau planuoja „kovoti dėl Britanijos, kurią myli”.
Konservatorių partijos kolegoms skirtame oficialiame laiške politikas pranešė, kad nuo šiol užims kitas ne ką prastesnes pareigas – vadovaus vienam didžiausių Jungtinės Karalystės laikraščių „Evening Standard”.
 
45-erių G.Osborne’as teigė, kad neatmeta galimybės, jog į politiką dar grįš ateityje, o dabar nenori būti tiesiog „buvęs valstybės iždo kancleris” bei nekantriai laukia naujų profesinių iššūkių.
 
„Noriu, kad Britanija būtų laisva, atvira, įvairi ir kartu su kitomis pasaulio šalimis kovotų dėl demokratijos vertybių visame pasaulyje. Nuo šiol kovosiu už Britaniją, kurią myliu, kaip puikaus laikraščio vadovas. Man dar per anksti pradėti rašyti memuarus”, - skambiai rašė politikas.
 
  

Žymos: George Osborne, Anglijos politika

Komentarai

Naujausi straipsniai