Tiesa.com   |   BBC   |   2017-07-23

Gatvėje pardavinėjusiai limonadą penkiametei – £150 bauda

  
Gatvėje pardavinėjusiai limonadą penkiametei – £150 bauda
© Andre Spicerio nuotr.
Tikimės, kad mūsų pareigūnai įstatymus taiko vadovaudamiesi sveiku protu ir galias naudoja atsakingai. Akivaizdu, kad šį kartą taip nenutiko.

Londone gatvėje limonadą už 50 p. pardavinėjusi penkerių metų mergaitė gavo £150 baudą. Keturiems pareigūnams priėjus ir sugėdinus vaiką, ši apsiverkė ir atsiprašinėjo, už tai, kad blogai pasielgė.

Kaip pasakojo mergaitės tėvas Andre Spiceris, jie kartu su dukra sugalvojo vienoje rytų Londono gatvių, Mile End rajone savaitgalį pardavinėti limonadą pakeliui į festivalį „Love Box” einantiems žmonėms.
Mergaitė labai džiaugėsi šiuo žaidimu ir savimi didžiavosi.
 
Tačiau šeimyninė pramoga greitai baigėsi, nes limonado stalą greitai pamatė keturi vietinės savivaldybės pareigūnai, kurie nufotografavo „incidento vietą” ir išrašė £150 baudą.
 
„Mano dukra labai išsigando, ji tik norėjo pradžiuginti praeivius. Pareigūnams pradėjus fotografuoti ir skaityti įstatymą ji apsiverkė ir sušuko : „Tėti, tėti, aš padariau kažką blogo”. Tačiau jai tik penkeri.”, - pasakojo A. Spenceris.
 
Tokio pareigūnų elgersio šokiruotam tėvui buvo liepta nedelsiant susirinkti daiktus ir su dukra keliauti namo, nes prekybai gatvėje reikalinga licenzija.
 
Tower Hamlets savivaldybė jau išplatino viešą atsiprašymą ir pranešė, kad tik sužinojusi apie incidentą atšaukė baudą.
 
„Mums labai gaila dėl šio incidento. Tikimės, kad mūsų pareigūnai įstatymus taiko vadovaudamiesi sveiku protu ir galias naudoja atsakingai. Akivaizdu, kad šį kartą taip nenutiko. Baudą atšaukėme ir susisiekėme su šeima dėl atsiprašymo”, - sakė savivaldybės atstovas.
 
  

Žymos: Vaikai, Londonas, Bauda

Komentarai

Naujausi straipsniai