Tiesa.com   |   2010-10-27

Fermoje vergavo rumunų vaikai

  
Fermoje vergavo rumunų vaikai
© dailymail.co.uk
Policija rado 9–15 m. amžiaus penkias mergaites ir du berniukus.

Didžiosios Britanijos policija susekė, kad vienoje fermoje šaltyje vergiškomis sąlygomis dirbo 7 rumunų tautybės vaikai, praneša dailymail.co.uk. Vaikai be maisto, vandens, su vasariniais drabužiais kartu su 50-čia rumunų darbininkų skynė svogūnų laiškus.

="text-align: left">Vieni atvyko kartu su tėvais, kiti buvo atvežti vieni, informavo Įdarbinimo agentūrų veiklos priežiūros tarnyba „Gangmaster’s Licensing Authority“.
 
Tarnybos atstovė, atlikdama patikrinimą, netoliese esančioje fermoje pastebėjo dirbančius vaikus. Kitą dieną tarnybos atstovai su policija surengė reidą į fermą Kempsey miestelyje.
Policija rado 9–15 m. amžiaus penkias mergaites ir du berniukus. Vaikai dirbdavo nuo 7.30 val. iki sutemų. Lauke buvo rasti maždaug penkerių metų vaiko kojai tinkami guminiai batai, tad gali būti, kad ten dirbo ir mažesnių vaikų. Tyrimas tęsiamas.
 
Agentūros atstovės teigimu, fermoje dirbančių vaikų rasta pirmą kartą. Tiesa, sklandė gandų, kad vaikai dirba ne viename ūkyje. Policija išsigabeno šešis vaikus, dabar ieškoma jų tėvų.
Agentūros atstovo teigimu, atliekant patikrinimą iš fermos pabėgo du suaugusieji, o darbininkai teigė tiksliai nežinantys, kiek jiems bus mokama. Manoma, kad ūkyje už savaitę mokama apie 100 svarų.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai