Tiesa.com   |   LNK   |   2014-12-16

E. Vaitkevičė meilę rado Londone

  
E. Vaitkevičė meilę rado Londone Pažadėjusi sau nebedraugauti su lietuviais Eglija Vaitkevičė Londone pamilo lietuvį.

„Per vienerius metus mano gyvenimas apvirto aukštyn kojomis“, - gyvenimo pokyčius televizijoje apibūdino 45-erių tituluota Kauno ponia, burleskos pradininkė Lietuvoje, Eglija Vaitkevičė.

Pastaruosius metus moteris su dviem dukromis - 22-ejų Greta, ir 17-os Klaudija gyvena ir dirba Londone. Įsimylėjusi ir labai laiminga – taip šiandien galima būtų apibūdinti Egliją. Moters teigimu, tik dabar, po persikėlimo į Angliją praėjus metams, jaučiasi rami, atsipalaidavusi, jai nebereikia skaičiuoti kiekvieno cento, nebereikia ko nors vaidinti ar apsimetinėti.
„Pagaliau galiu būti savimi, nesulaukdama aplinkinių patyčių ir smerkiančių žvilgsnių“, - sakė Eglija. Garsenybė papasakojo, kad ją emigruoti paskatinęs vyras, pasiturintis filosofijos mokslų daktaras – tikra mokslo žvaigždė iš JAV: „Jis man labai daug padėjo ne tik savo palaikymu, bet ir finansiškai. Deja, išsiskyrėme, bet likome draugais tuomet, kai susipažinau su Pauliumi“.
 
Pasak moters, gyvenimas jai iškrėtė pokštą – palikdama Lietuvą ji pažadėjo niekada neprasidėti su lietuviais vyrais ir tikėjosi, kad kelerius metus trukusi draugystė su mokslininku peraugs į dar rimtesnius santykius. Tačiau pažintis su dešimt metų jaunesniu septynerius metus Anglijoje gyvenančiu odontologu Pauliumi viską apvertė aukštyn kojomis.
 
„Jei esi vieniša ir netekėjusi Lietuvoje – tai kažkokia tragedija. Vyrai tikisi iš moterų, kad jos ne tik tvarkys namus, augins vaikus, juos „popins“, bet dar ir uždirbs pinigų bei atrodys nepriekaištingai. Čia, Anglijoje – visai kitaip“, - neslėpė Eglija.
 
 
  

Žymos: Londonas, Santykiai, Gyvenimas Anglijoje

Komentarai

Naujausi straipsniai