Tiesa.com, mirror.co.uk   |   2019-08-11

Drąsusis Tony Hudgell, dėl tėvų smurto kūdikystėje netekęs kojų, pradėjo eiti į mokyklą

  
Drąsusis Tony Hudgell, dėl tėvų smurto kūdikystėje netekęs kojų, pradėjo eiti į mokyklą
© Twitter nuotrauka

Dar būdamas kūdikiu Tony įveikė medikų prognozes ir išgyveno tėvų smurto padarinius. Auginamas mylinčioje globėjų šeimoje Tony jau pakeitė ir Anglijos teisėsaugos veidą - dėl jo priimtas įstatymas, žinomas Tony’s Law vardu.

Pasaulio širdis pavergęs Tony jau pradėjo eiti į mokyklą - su tokiu pasiekimu jį pasveikino milijonai, kuriems Tony atsiliepė nuo veido niekad nedingstančia plačia šypsena.
Anksčiau šiais metais Tony vardą skandavo antraštės, nes berniuko globėjai ir parlamentarai pagaliau pasiekė, kad imtų galioti naujas įstatymas, griežtinantis bausmes už smurtą prieš vaikus.
 
Parlamentaras Tomas Tugendhatas, pateikė siūlymą, kad bausmės už smurtą prieš vaikus būtų sulygintos su tomis, kurios skiriamos už tyčinius sužalojimus, tyčines bei netyčines žmogžudystes.  
 
Berniuko pamotė Paula pasakojo: „tai - didi diena mums visiems. Išgirsti žodžius „Tonio įstatymas” sukėlė tiek daug emocijų. Akys išsyk pritvinko ašarų”.  
 
Vos šešių savaičių sulaukęs Tonis išgyveno tikrą pragarą, kai jam dar gyvenant su tėvais šie suskaldė berniuko kaulus aštuoniose vietose.
  

Žymos: Mokykla, smurtas prieš vaikus, Tony's Law, Tony Hudgell

Komentarai

Naujausi straipsniai