Tiesa.com   |   2018-09-24

Dorota Dovda atrado efektyviausią metodą išmokti anglų frazes be kalimo

  
Dorota Dovda atrado efektyviausią metodą išmokti anglų frazes be kalimo

Kokį svarbiausią dalyką privalo žinoti žmonės, kuriems nesiseka mokytis anglų kalbos frazes?

Jei norite išmokti anglų kalbos frazes – nustokite mokytis atmintinai.
Pats pirmas, dalykas kurio mokiniai prašydavo vos pradedant pamokas su manimi – anglų kalbos frazių sąrašų.
 
Šio dalyko prašydavo žmonės, kurie gyvenime nebuvo nė karto susidūrę su anglų kalba. Nė karto nemėgino mokytis ir net nežino kaip yra sunku išmokti anglų, kai neturi jokio suvokimo apie sėkmingą anglų kalbos mokymąsi.
 
Tas isteriškas noras gauti frazių sąrašus yra paremtas nuogirdomis, kad reikia anglų kalbos frazes iškalti.
Po to, kai žmonės mato, kad ne taip lengvai sekasi išmokti atmintinai, numeta viską į šoną ir net nebeieško tikrai efektyvių metodų išmokti anglų.
 
Ar anglų kalbos frazių kalimas yra efektyvus būdas išmokti anglų?
Kalimas – tai pats neefektyviausias būdas mokytis bet kokią užsienio kalbą.
 
Pirmų anglų kalbos pamokų metu, mano mokiniai sakydavo, kad jiems užteks iškalti anglų kalbos frazes ir bus gerai.
 
Daugelis žmonių, kurie gyvenime nėra atsivertę net anglų kalbos vadovėlio - įsitikinę, kad viskas prasideda ir baigiasi anglų kalbos frazėmis.
 
Tuomet aš atsakydavau, kad mokau žmones prisiminti tai, ką išmoko. Mokau suvokimo ir mąstymo, o ne beprasmio anglų ‘‘kalimo‘‘.
Po to praėjus mėnesiui visi iki vieno dėkodavo, kad negavo bereikšmių anglų frazių sąrašų, nes per labai trumpą laiką pastebėjo naudą iš tikro suvokimo.
 
Kai tu seki savo mintį, žinai ką nori pasakyti ir yra tikslumas visoje anglų kalboje jautiesi laimingas, nes informacija pasilieka galvoje.
 
Daugelis žmonių mato tik vieną būdą – pasiimti angliškų žodžių sąrašus ir kartoti vieną žodį po penkis kartus. Kitą žodį vėl pakartoti kokį dešimt kartų. Bet tai yra toks stipriai sekinantis, varginantis ir visiškai vilties neteikiantis dalykas ilgalaikėj perspektyvoj. Tai neatneša nei rezultatų, nei laimės. Tik kančią.
Mano tikslas visada buvo MOKYTI IR IŠMOKYTI žmogų, parodyti jam lengviausią kelią į žinojimą.
Ištiesų daugelis žmonių turi labai daug klaidingų minčių ir suvokimų apie anglų kalbos mokymąsi.
 
Ypatingai tie, kurie niekada nėra net anglų kalbos žodyno atsivertę, bet visiems šneka, kad ką čia gi frazių užtenka ir viskas.
 
Jeigu mėginote mokytis anglų kalbos frazes atmintinai ir Jums nepavyko – Jūs ne vieni.
Kodėl sunku atsiminti anglų kalbos frazes?
 
Daugelis kaltina savo atmintį, gabumus.
 
Visa sėkmė ateis tik tada, kai pradėsit mokytis pagal tinkamą būdą.
 
Įsivaizduokit, vakar mano anglų kalbos mokymus pradėjo vyras ir žmona, kurie du metus mokėsi su anglų kalbos mokytoja per skype. Jie per du metus neišmoko net elementarių sakinių dėliot.
 
Čia yra absoliučiai nenormalu.
 
Pagal mano mokymus, mano mokiniai išmoksta susikalbėti angliškai per vieną mėnesį.
 
Tie, kuriems reikia tik patobulinti anglų kalbos žinias –taip pat mato ryškų pagerėjimą jau po mėnesio.
Mano mokiniai savo senus darbus pakeičia į naujus, geresnius ir pradeda uždirbti daugiau vien tik todėl, kad jų anglų kalba pagerėjo. Jų anglų kalbos žinios patobulėja, tuomet atsiranda pasitikėjimas savimi. Nuolat gaunu begalę žinučių iš savo mokinių, kokie jie laimingi tapo surizikavę ir nusipirkę mano anglų kalbos pamokas.
 
Jau po pirmų pamokų turite matyti rezultatus ir jeigu jų nematote – keiskite anglų kalbos mokytoją, nes savęs kankinimas neatneš laimės.
 
Daugelis yra tiek įpratę prie to nuolatinio nepasisekimo jausmo, kai mokaisi ir nematai jokių rezultatų, kad po to išvis praranda bet kokią viltį pagerinti anglų kalbos žinias.
 
Apskritai, jei mokotės anglų savarankiškai, jokių greitų rezultatų net nesitikėkit, nes visas mokymasis yra paremtas bet kokiais veiksmais, visišku spėliojimu, kuriame nėra jokio tikslaus žinojimo ir jokios efektyvios sistemos.
 
Ką lengviau išmokti, penkis žodžius per dieną ar anglų kalbos frazes?
 
Įsivaizduokit, žmogus mokosi po penkis žodžius per dieną ir atsimena tik vieną iš tų penkių. Viena anglų kalbos frazė susidaro iš aštuonių, šešių žodžių. Kokiu būdu žmogus turi mokytis, kad atsimintų tą vienintelę frazę?
 
Net jei žmogus bando prisiminti išmoktą anglų kalbos frazę, prisimena ne visą frazę, o vieną ar du žodžius iš tos visos frazės.
 
Net jei mėgina tą frazę panaudoti savo kalboje, ne iki galo ją prisimena todėl tiesiog nė žodžio neištaria.
Tokiu atveju, kur nueina visas laikas ir pastangos? Į niekur. Į absoliutų niekur.
 
Ta vienintelė anglų kalbos frazė, tai visas žmogaus mokymosi dienos limitas pagal žmonių įsitikinimus, nes vienoj anglų kalbos frazėje ir yra tie penki žodžiai.
 
Tai aš vadinu savęs sekinimu ir nieko daugiau. Čia yra absoliutus savęs kankinimas. Be jokio žinojimo, be jokio tikslaus suvokimo.
 
Girdėjau ką Jonas pasakė Antanui, bet Jonas pats nemoka anglų kalbos.
 
Žmonės išgirsta apie tuos penkis žodžius per dieną ar frazes ir stačia galva neria į savęs kankinimą, nes visgi, kai ateina laikas ir tikrai nusiperki anglų kalbos vadovėlį – atsiverti jį, nusiteikęs pasimokyti. Užsiverti vos atsivertęs. Žmonės iš vietos nepajuda metų metus dėl netinkamos metodikos.
 
Daugelis yra klaidingai įsitikinę, kad penki žodžiai tai super veiksmingas būdas mokytis anglų. Tai yra toks pats neveiksmingas būdas ilgalaikėj perspektyvoj kaip ir angliškų frazių mokymasis atmintinai.
 
Ką daryti, kad angliškos frazės išliktų atmintyje ilgą laiką ?
 
Labai svarbu yra turėti tikrai gerą anglų kalbos mokytoją šalia. Tuomet atsiras suvokimai ir tikslus žinojimas.
 
Gaila, kad gerų anglų kalbos mokytojų mes ištiesų turime labai mažai.
 
Dažnai žmonės galvoja, kad jei žmogus save vadina mokytoju tai jau išmokys. Visgi ne visi mokytojai yra geri mokytojai. Kaip ir kiekvienoje sferoje yra vienetai žmonių, kurie yra ištiesų savo srities ekspertai, profesionalai.
 
Pagal mano metodiką mokosi ir išmoksta žmonės, kurie niekada prieš tai nebandė mokytis. Mokosi ir tie, kurie jau visus esamus privačius anglų kalbos mokytojus spėjo pakeisti ir visuose įmanomuose anglų kalbos kursuose spėjo laiką sugaišti. Kas dieną gaunu šimtus nusiskundimų ir išgirstu įvairiausių istorijų dėl sugaišto laiko ir išmestų pinigų grupiniuose anglų kalbos kursuose.
 
Todėl jeigu ir Jums taip buvo, neliūdėkit, nes tai nutinka šimtams žmonių. Šimtai žmonių išmeta pinigus į balą grupiniuose anglų kalbos kursuose. Gaila, kad tokia tiesa.
 
Po tokių žlugdancių patirčių žmonės pradeda mokytis kartu su manimi ir išmoksta anglų, nes aš pateikiu tik efektyviausią metodiką išmokti anglų greitai ir lengvai be jokio beprasmio ‘‘kalimo‘‘.
 
Mano mokiniai nuolat sulaukia geresnių darbo pasiūlymų dėl pagerėjusių anglų kalbos žinių, pradeda uždirbti daugiau ir jaučiasi pilnaverčiais, laimingais žmonėmis.
 
Kaip patekti į Dorotos Dovdos anglų kalbos pamokas ?
 
Norėdami patekti į anglų kalbos mokymus – atsiųskit privačią žinutę į facebook puslapį - www.facebook.com/dorotadovda/
 
Daugiau:
 
Dorota Dovda išmoko anglų kalbos per vieną mėnesį
skaityti ČIA 
 
Dorota Dovda sukūrė efektyviausą metodą išmokti anglų greitai ir lengvai be kalimo
skaityti ČIA 
 
Geriausi anglų kalbos kursai gyvenantiems Anglijoje
skaityti ČIA 
 
Jums per 30?
Skaityti ČIA
 
Intensyvus anglų kalbos kursas keliaujantiems
Skaityti ČIA
 
Geriausi anglų kalbos kursai gyvenantiems Anglijoje
skaityti ČIA
 
Kodėl nepavyksta išmokti anglų, nors gyvenate Anglijoje?
skaityti ČIA
 
 
  

Žymos: Anglų kalbos pamokos, anglų kalba , Dorota Dovda

Naujausi straipsniai