Tiesa.com   |   Telegraph.co.uk   |   2014-09-09

Dėl pagirių britai atsisako ir darbo pokalbio

  
Dėl pagirių britai atsisako ir darbo pokalbio Tyrimų duomenimis, britus pagirios per gyvenimą kankina ištisus metus.

Organizacija „Macmillan Cancer Support“ apskaičiavo, kad britai praleidžia 315 dienų per visą gyvenimą kentėdami galvos skausmą ir pykinimą, sukeltus alkoholio vartojimo.

 Labdaros organizacija, iniciavusi akciją Going Sober for October (angl. „Būkime blaivūs visą spalį“) apklausė 2000 suaugusių britų ir nustatė, kad vienas iš 14 respondentų išgyveno pagirias daugiau nei 3000 kartų savo gyvenime.
Šie duomenys gaunami dauginant vidutinę žmogaus gyvenimo trukmę iš vidutinio skaičiaus dienų, kurias per mėnesį žmogus praleidžia kankinamas pagirių. Apklausa taip pat atskleidė skirtumus tarp Šiaurės ir Pietų Anglijos gyventojų alkoholio vartojimo įpročių. 22 proc. Šiaurės gyventojų pagirias jaučia dažniau nei keturis kartus per mėnesį. Tuo tarpu, tokių pietiečių esama 15 proc.
 
Moterų pagirios trunka ilgiau – apie 9 valandas, kai vyrai prisipažino kenčiantys iki 7 valandų. Vienas iš 13 respondentų prisipažino praleidę pirmąjį pasimatymą su nauju draugu dėl to, kad jautė stiprias pagirias ir negalėjo susitikti. Vienas iš dešimties dėl šios priežasties nenuvyko į pokalbį dėl darbo.
 
„Šis tyrimas atskleidė, kad pagirios tėra laiko švaistymas, kuris turi daug įtakos žmogaus gyvenimui. Dėl jų keičiami bet kokie planai, nuo romantiško susitikimo iki interviu dėl svajonių darbo“, - portalui telegraph.co.uk sakė „Macmillan Cancer Support“ reklamos vadovė Hannah Redmond.
 
  

Žymos: Alkoholis, Ligos

Komentarai

Naujausi straipsniai