Sky news ir Tiesa.com inf.   |   2011-10-10

D.Camerono tikslas – sumažinti suklastotų vedybų skaičių

  
D.Camerono tikslas – sumažinti suklastotų vedybų skaičių Susituokus us JK piliečiu, užsienietis gauna JK pilietybę.

Neseniai vykusioje konferencijoje Davidas Cameronas pranešė siekiantis atnaujinti migracijos sistemą Didžiojoje Britanijoje. Pirmiausia ministras pirmininkas norėtų sumažinti vedybų dėl vizos ar pilietybės gavimo skaičių, teigiama tinklalapyje sky.com.

„Naujaisiais laikais, kuomet žmonės gali bendrauti su savo artimaisiais, išsibarsčiusiais po visą pasaulį, labai natūralu, jog norima vykti gyventi į šalį, kurioje apsistoję tie, kurios myli“, – teigia D. Cameronas.
Ministras pirmininkas svarsto galimybę leisti prisijungti prie savo giminių tik tiems imigrantams, kurie gerai kalba angliškai bei turi pinigų pragyvenimui nors trumpą laiką. „Neretai pasitaiko, jog atvykėliai įsikuria su savo šeimomis ir tik atvykę, kreipiasi įvairių socialinių pašalpų ir taip mūsų mokesčių mokėtojai turi juos išlaikyti. Nebenoriu, kad tai toliau tęstųsi. Labai panaši situacija šalyje ir su suklastotomis santuokomis – vietoj to, kad taupytų pinigus gyvenimui mūsų šalyje, imigrantai atsiveža nemažą sumą pinigų, kad sumokėtų Jungtinės Karalystės piliečiui už santuoką su juo/ja“, – piktinosi D. Cameronas.
 
Ministras pirmininkas galvoja kaip imigrantams prailginti vizos gavimo laikotarpį. „Galbūt sudėtingesnės sąlygos bei kalbos egzaminas sustabdytų nelegalius imigrantus nuo apsistojimo šalyje?“, – klausė D.Cameronas.
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai