Tiesa.com, mirror.co.uk   |   2019-09-26

„Costa” kava bus nemokama visuose „Express Costa” automatuose

  
„Costa” kava bus nemokama visuose „Express Costa” automatuose
© facebook nuotrauka

Kompanija „Costa” paskelbė, kad kitą antradienį, spalio 1 dieną, visi kavos automatai „Express Costa” neims mokesčio - tai reiškia, kad visi užsinorėję galės paskanauti kavos ar karšto šokolado nemokamai.

Kompanija „Costa” teigia, kad nors nėra tokio dalyko, kaip nemokami pietūs, jie antradienį visus džiugins nemokama kava.
Visi Didžiojoje Britanijoje, išskyrus Šiaurės Airiją, įrengti kavos automatai visą spalio 1 dieną veiks nemokamai. 24 valandas galėsite mėgautis nemokama kava, karštu šokoladu ir kitais karštais gėrimais.
 
Kadangi visi automatai neims mokesčio, savo gėrimus taip pat galėsite pagerinti kaip tik širdis geidžia - sirupai ir kiti pagardai taip pat bus nemokami.
 
Akcijoje dalyvaus daugiau, nei 8 500 automatų, nemokamą kavą artimiausiame „Express Costa” automate galėsite gerti nuo 00:15 spalio 1-mosios dienos, iki 00:15 spalio 2-rą dieną.
 
„Costa” taip pat pataria parsisiųsti programėlę Costa Coffee Club - nuskanavę savo atsiimtą gėrimą joje būsite įtraukti į žaidimą, kurio pagrindinis prizas - nemokama kava visus metus.
  

Žymos: Kava, costa, kavos aparatai, nemokama kava

Komentarai

Naujausi straipsniai