Tiesa.com, delfi.lt   |   2017-09-02

Čempionas visam pasauliui parodė olimpinio medalio kainą

  
Čempionas visam pasauliui parodė olimpinio medalio kainą
© alexgregorygb Twitter
Šio nuotykio britas nepamirš visą gyvenimą.
Unikali ekspedicija planavo pirmą kartą Arkties vandenynu irkluodama įveikti 2000 kilometrų ir iš Norvegijos pasiekti Islandiją.

Londono ir Rio de Žaneiro olimpinis čempionas, 33-ejų metų britų irkluotojas Alexas Gregory socialiniame tinkle pasidalino savo delnų nuotrauka, padaryta po ekstremalios „The Polar Row“ ekspedicijos Arkties vandenyne.

 Rugpjūčio 8-ąją prasidėjusi unikali ekspedicija planavo pirmą kartą Arkties vandenynu irkluodama įveikti 2000 kilometrų ir iš Norvegijos pasiekti Islandiją. Rekordų gerinimo ir tyrinėjimo tikslais organizuotos šešių žmonių ekspedicijos dalyviai savo tikslo siekė tik irkluodami, jų valtyje nebuvo nei motoro, nei burių.
Šiai ekspedicijai pavyko pasiekti savo tikslą ir pagerino net 11 iš 12 planuotų pasaulio rekordų, tačiau vyrai už tai sumokėjo milžiniška sveikatos kaina.
 
Britas daugiausiai dėmesio socialiniame tinkle sulaukė įkėlęs savo rankų nuotrauka, kurią įvardijo, kad taip atrodo delnai po ilgo buvimo drėgnose pirštinėse.
 
Nuotraukoje aiškiai matyti suskeldėjusios, suplyšusios, drėgmės, šalčio ir druskos paveiktos plaštakos, kurios ne vienam irkluotojo fanui sukėlė gailestį.
 
Visgi, kaip rašė pats čempionas, net ir tokios negandos jo neišgąsdino ir tokį ar panašų nuotykį norėtų patirti dar ne kartą.
 
  

Žymos: Rekordas, čempionas, irkluotojas

Komentarai

Naujausi straipsniai