Tiesa.com, wnews.global   |   2018-03-04

Buvęs apsauginis prisipažino, kad nužudė princesę Dianą

  
Buvęs apsauginis prisipažino, kad nužudė princesę Dianą
© Princess Diana Facebook In memoriam
Ar ši istorija tikra, ar išgalvota turbūt niekada nesužinosime.

Savaitgalį viename interneto portale pavadinimu wnews.global pasirodė skandalinga informacija kompromituojanti Jungtinės Karalystės (JK) karališkąją šeimą.

Portale rašoma, kad ant mirties slenksčio esantis 80-metis Johnas Hopkinsas, kuris ilgą laiką tarnavo JK M15 padalinyje, kaip specialusis apsaugos darbuotojas, prisipažino, kad jis gavo užsakymą nužudyti princesę Dianą ir ji galimai visiškai nežuvo automobilio avarijoje.
Vyras, kuris nebeturi ko prarasti ir guli mirties patale ligoninėje atviravo, kad „žmonių princese“ vadinama moteris buvo pavojus karališkajai šeimai, nes pati visada maištaudavo ir žinojo tokias paslaptis, kurios butų sužlugdžiusios visą monarchiją, tad nors visas pasaulis ją ir mylėjo, bet moteris buvo nenaudinga ir pavojinga, tuo labiau žinant jos meilės istorijas su kitataučiais.
 
J. Hopkinsas sakė, kad dirbdamas karališkosios sargybos specialiuoju agentu jis gavo užsakymą iš aukštų monarchų, kad reikia „pašalinti Dianą“.
 
Galimai esą egzistuoja susitarimas su galingomis žiniasklaidos dinastijomis, kad jos imitavo netikrą automobilio persekiojimą, įvyko dirbtinai sukelta avarija, o moteris iš tikrųjų automobilyje dar galėjo būti gyva, tačiau pasak liudininko „ji turėjo būti pribaigta“.
 
Kiek ši istorija tikra, patvirtinti negalime, mat apie princesės Dianos žūtį sklando ne vienas mitas, o teisybę ir tikrąją istoriją moteris su savimi nusinešė amžiams.
 
 
  

Žymos: Avarija, Princesė Diana, apsauginis, pasakojimas

Komentarai

Naujausi straipsniai