Tiesa.com   |   bbc.co.uk   |   2016-03-26

Britų verslininkai pasiruošę palikti ES

  
Britų verslininkai pasiruošę palikti ES Verslų vadovų skaičius, kurie remia išstojimą iš ES, sparčiai auga.
Jei nuspręsime palikti ES, verslas tik sustiprės: darbo vietos taps saugesnės, šalis daugiau pinigų galės skirti gyventojų prioritetams, o verslininkai tikisi spartesnio ekonomikos augimo bei klestėjimo ateityje.

Nenumaldomai artėjant Jungtinės Karalystės (JK) referendumui dėl pasilikimo Europos Sąjungoje (ES), pasisakė 250 Britanijos verslo lyderių. Visi jie pritaria šalies išstojimui iš Sąjungos.

Kaip pranešė bbc.co.uk, tarp verslininkų, kurie pritaria šalies pasitraukimui iš ES tokie vardai, kaip HSBC banko vadovas Michaelas Geogheganas, telekomunikacijų kompanijos „Phones 4u” vadovas Johnas Caudwellas bei viešbučių magnatas Rocco Forte.
Praėjusį mėnesį 36 didžiausių verslų vadovai pasirašė vieša laišką, skatindami piliečius likti ES.
 
Pasak Matthew Elliott, kuris vadovauja euroskeptiškai nusiteikusiai kampanijai, „verslų vadovų skaičius, kurie remia išstojimą iš ES, sparčiai auga”.
 
„Jei nuspręsime palikti ES, verslas tik sustiprės: darbo vietos taps saugesnės, šalis daugiau pinigų galės skirti gyventojų prioritetams, o verslininkai tikisi spartesnio ekonomikos augimo bei klestėjimo ateityje”, - sakė John Longworth, kuris dėl savo euroskeptiško požiūrio buvo priverstas atsistadydinti iš BBC vadovo pareigų.
 
  

Žymos: Referendumas, Europos Sąjunga

Komentarai

Naujausi straipsniai