Tiesa.com   |   dailymail.co.uk   |   2017-06-11

Brito ir svetimšalės kova dėl vaikų: motina dukros neatiduoda laužydama įstatymą

  
Brito ir svetimšalės kova dėl vaikų: motina dukros neatiduoda laužydama įstatymą
© pixabay nuotr.
Po skyrybų pora nepasidalija vaikų.
Vyras su globos dokumentais nuvyko parsivežti vaikų, tačiau jam nepavyko

Jungtinėje Karalystėje ilgą laiką gyvenusi, šeimą sukūrusi, tačiau po skyrybų teisę į vaikų globą praradusi užsienietė sugebėjo su dukra pasprukti iš šalies ir apsistoti vietovėje, kurioje jos neliečia net policija.

Britas Dominic’as Shepherd’as (40 m.) ir Norvegijos pilietė Tonje Bjornsen (37 m.) susipažino prieš 13 metų Maljorkoje ir įsimylėjo vienas kitą iš pirmo žvilgsnio, o netrukus abu apsigyveno JK ir sukūrė šeimą, susilaukė dvynukų berniukų bei dukrelės.
Tačiau po 10 metų bendro gyvenimo sutuoktiniai pasuko skirtingais keliais, o skyrybų proceso metu teisė globoti vaikus paskirta vyrui.
 
Atrodė, kad T. Bjornsen su tuo susitaikė, o praėjusių metų rugpjūtį trumpam išvyko į Norvegiją ir buvusio vyro paprašė kartu vežtis ir vaikus. Nieko blogo neįtardamas D. Shepherd’as sutiko ir abi pavežė iki oro uosto, ir tai buvo paskutinis kartas, kai jis matė savo dukrelę Maia, kuriai dabar 7 metukai.
 
Po kurio laiko vyrui paskambinusi sutuoktinė pareiškė, kad daugiau nenori jo matyti ir liepė važiuoti į Norvegijos ambasadą Londone bei pasirašyti dokumentus, suteikiančius vaikams dvigubą pilietybę.
 
Šių metų vasario mėnesį su vaikų globos dokumentais D. Shepherd’as nuvyko parsivežti vaikų, tačiau jam nepavyko.
 
Gimtojoje Norvegijoje, Alesundo mieste apsistojusi T. Bjornsen užsidarė su dukra bažnyčioje, kai sužinojo, kad į miestą atvyko buvęs vyras. Britui, kaip tvirtina jis, tąkart atsisakė padėti net vietos policija, nepanorusi kištis į ginčą, į kurį įpainiota ir šventovė.
 
D. Shephard’as sako, kad buvusi žmona su dukra jau kelis mėnesius nekelia kojos iš bažnyčios. Vyras kreipėsi į teisėsaugą dėl vaiko pagrobimo ir neteisėto įkalinimo.
  

Žymos: Vaikai, Skyrybos, vaikų globa

Komentarai

Naujausi straipsniai