Tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2017-07-30

Britanijos vyrų bėdos: moterys juos verčia mylėtis

  
Britanijos vyrų bėdos: moterys juos verčia mylėtis
© Max Pixel nuotr.
Vyrams kartais tenka per prievartą tenkinti moteris.
Patyrę fizinę ir emocinę žalą dauguma vyrų gėdijosi apie tai kalbėti

Vienos apklausos rezultatai parodė, kad vyrai Didžiojoje Britanijoje neretai prievarta privalo užsiimti seksu su moterimis, kurios naudoja įvairius metodus kūniškai meilei gauti.

Tokias išvadas Lancaster’io universiteto teisės mokyklos vardu skelbia daktaro laipsnį turintis Siobhan’as Weare’as. Jo vadovaujama tyrėjų grupė išsiaiškino, jog britės neretai naudoja šantažą, grasinimus ir net jėgą siekdamos priversti vyrus tenkinti jų aistrą.
Į pagalbą taip pat pasitelkiamos melagystės, grasinimai nutraukti santykius ar skyrybomis, pažadai skleisti įvairius tikrovės neatitinkančius gandus, o kartais – ir kūno svoris: nelaimėliai tiesiog prispaudžiami po savimi ir neturi kur trauktis, dėstoma tyrėjų ataskaitoje.
 
Pasitaiko ir smurto atvejų bei priemonių, kurios prasilenkia su bet kokiomis moralinėmis nuostatomis. Žodžiu – be tabu.
 
„Patyrę fizinę ir emocinę žalą dauguma iš jų gėdijosi apie tai kalbėti“, – sakė daktaras S. Weare’as.
 
Tiesa, šias išvadas jo vadovaujami tyrėjai padarė apklausę vos 154 moterų prievartą patyrusius vyrus, todėl galima daryti prielaidą, jog šis reiškinys šalyje nėra paplitęs. Tuo tarpu daktaro teigimu, britai dar tik pradeda kalbėti apie šią problemą, kurios mastai gali būti kur kas didesni.
  

Žymos: Seksas, Prievarta, Moterys ir vyrai

Komentarai

Naujausi straipsniai