Tiesa.com   |   Standard.co.uk   |   2016-11-02

„Brexit” procesas – per daug sudėtingas britų politikams

  
„Brexit” procesas – per daug sudėtingas britų politikams Baiminamasis, kad „Brexit” gali tapti neįveikiama užduotimi JK politikams.
Įteisinus 50 straipsnį, daugybė laiko bus praleidžiama vien peržiūrint ES teisės aktus, prieš priimant sprendimus, ar juos verta pasilikti galioti ir JK.

Ekspertai perspėjo, kad Didžiosios Britanijos pasitraukimo iš Europos Sąjungos (ES) procesas gali būti pernelyg sudėtingas britų politikams ir Parlamentą užversti nesibaigiančiais „Brexit” klausimais metų metams.

Londono Karališkojo koledžo akademikų teigimu, paprastiems britų tarnautojams, politikams ir teismams „Brexit” procesas yra tiesiog per sudėtingas ir gali tapti neįveikiama užduotimi.
Pasak mokslininkų, „„Brexit” – taps išbandymo Jungtinės Karalystės (JK) konstitucijai, teisinei sistemai, politiniams procesams, išbandys šalies biurokratinių gebėjimų ribas ir, galbūt, už jų”, - skelbė Standard.co.uk.
 
Įteisinus 50 straipsnį, daugybė laiko bus praleidžiama vien peržiūrint ES teisės aktus, prieš priimant sprendimus, ar juos verta pasilikti galioti ir JK.
 
Šalies santykiai su Škotija ir Šiaurės Airija jau dabar išgyveną įtemptą momentą. Vienu iš didžiausių iššūkių taps draugiškų santykių palaikymas su kaimynėmis bei likusia Europa.
 
Didžiulis „Brexit” skirtas dėmesys galimai atitrauks dėmesį nuo svarbių vidinių procesų ir problemų ir taip nukentės Didžiosios Britanijos piliečiai.
 
 
  

Žymos: Europos Sąjunga,, brexit

Komentarai

Naujausi straipsniai