Tiesa.com   |   2011-01-28

Atsistatydino dėl senų nuodėmių

  
Atsistatydino dėl senų nuodėmių Pasak paties A. Coulsono, jam ir jo šeimai daromas didelis spaudimas.

Atsistatydino Didžiosios Britanijos ministro pirmininko Davido Camerono administracijos ryšių su žiniasklaidos priemonėmis skyriaus vadovas Andy Coulsonas.

="text-align: left">Ministras pirmininkas paskelbė pareiškimą, kuriame „labai apgailestauja“ dėl A. Coulsono pasitraukimo. Pasak jo, savo pareigas jo padėjėjas atliko labai profesionaliai ir pagrįstai gali didžiuotis tuo vaidmeniu, kurį vaidino vyriausybėje pastaruosius 8 mėnesius. Beje, A. Coulsonas daug nuveikė, kad konservatorių lyderis D. Cameronas laimėtų rinkimus 2010 metų gegužę, bet pateko į skandalą, kai Londono bulvarinio laikraščio „News of the World“ žurnalistai apkaltino jį kai kurių žinomų veikėjų pokalbių mobiliaisiais telefonais pasiklausymu, jam būnant šio laikraščio redaktoriumi. Iš redaktoriaus pareigų D. Cameronas pasitraukė dar 2007-aisiais. Jis teigia apie tokią praktiką nieko nežinojęs.
 
Pasak paties A. Coulsono, jam ir jo šeimai daromas didelis spaudimas dėl įvykių, susijusių su ankstesne jo tarnyba, ir tai neleido tinkamai dirbti Downing Streeto ryšių direktoriaus poste – taip jis įvardijo savo atsistatydinimo priežastis.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai